Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie tela a vyrazky

Príspevok v téme: Svrbenie tela a vyrazky
Keimiis

Dobry den
Mam po tele male cervene vyrazky, semtam vodny pluzgierik a neskutcne ma to svrbi uz asi stvrty den. Je to na nohach, na rukach, chrbat, brucho vsade proste.. Skusala som si to aj natierat ale nepomohlo mi to. Uz neviem co mam robit, v noci sa zobudim nato ze ma nieco svrbi.. Poradte prosim co si mam nato dat, alebo ci mam ist k doktorovi nejakemu alebo neviem. :/ Dakujem

peter1579432

Tak som bol u koznej,vraj stipance... Kazala prezriet byt... Nic som nenasiel a to som prevratil vsetko... Dalsi napad?

minini

Dobrý deň . ja mám tiež vyrážky po celom tele .Mám ich červené neviete čo mám robiť ? Stále sa škrabem .

Jaime

Najskor - chod ku koznej !!!!

Ja mam ten isty problem, ono pricin moze byt vela, alergia, pripadne nejake kozne ochorenie, preto sa snaz to neskrabat no a tiez to moze byt koli toxickym latkam v tele, v crevach, pripadne zaludku. Dostal som krem, na chvilu pomoze, umyvam si hlavne chrbat, kde to mam najviac neutralnym mydlom, co pomohlo dost, kozna mi povedala, ze to je hormonalna zmena ci co, vela sladkeho, nic vazneho, no mastami a mydlom ustupilo, tak neviem ci to budem dalej riesit, lebo pecen mam v poriadku a bol som aj na vysetreni hrubeho creba napriklad nie ani tak davno. No treba si to dat vysetrit a snaz sa to neskrabat, viem ake to je, ja som si vdaka tomu aj poskrabol znamienko, takze to nenechaj len tak, nemusi to byt sranda.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svrbenie tela a vyrazky - Fórum - ZDRAVIE.sk