Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
Buchticka888

Ahojte. Casto citam toto forum, lebo uz par rokov "chudnem". Mam pocit, ze uz mi z toho vsetkeho zahrabkava... O dva dni odchadzam na dovolenku, a moje vahove skore je hadam najhorsie, ake som za cely zivot mala.... Dopracovala som sa pri vyske 160 cm na takmer 70 kg, a je to zle. Strasne sa na dovolenku tesim, dokoncila som VS a mam pocit, ze si zasluzim odmenu, ale prejst sa v plavkach po plazi veru hviezdne nebude.... Predstavovala som si to inak....

smajliQa

ajoj buchticka

na dovolenke sa na teba nikto pozerat nebude.
ludia vyhladavaju krasne miesta na plazach, chutne miestne speciality, rozne atrakcie, a samozrejme zabavu.
ak nie si ten typ, co vyhladava exotickych krasavcov na miestnych diskotekach, a neplanuje zazit najhorucejsiu noc plnu vasne s nejakym opalenym talianom, tak potom sa nemas coho bat :D

poriadne si to uzi... aj to jedlo aj vsetko. si povedz ze chudnut mozes po dovolenke, teraz si uzi to, co ti patri :) odmena :))
ja viem ako to mne pokazilo dovcu, neustale myslenie na jedlo, takze hlavne hlavu hore :)

buchticka888

Joj, dakujem, ste mile, a dost ma vase slova povzbudili... teraz s tym uz aj tak nic nenarobim a dovolenku si uzijem...

blondula

to si myslis,ze po plazi sa spaciruju iba modelky ?? to sa velice mylis.ked tam uvidis niektore zenske,budes rada,ze mas postavu taku aku mas a budes sa tam hrdo vystatovat :P ides na dovolenku a oddychnut si,hadam si to nepokazis tym,ze mas nejaku zbytocnu "pneumaticku" niekde :D

žažiká

ja idem tiez teraz na dovolenku a som na tom asi horsie ako ty aj ked som o par cm vyssia...vies, kasli na to ako pisu baby podomnou...a ked ta tam nik nepozna tak uz duplom nemas o com premyslat...ja idem prvy krat takto s kamaratmi ja z nich mam len obavy ako na mna zareaguju ale inak to mam u prdele. ale aj tak budes sa tak citit len pokial sa nevyzlecies do plaviek kym sa neotukas a neskor ta to uz urcite trapit nebude...nebudes tam najtucnejsia tomu verim...a bude tam tolko ludi teraz ze pozornost nepojde len na teba vies...

2bodka

Kto sa na teba nechce pozerat, nech sa nepozera! Je to tvoja dovolenka, tvoja odmena a uzi si to naplno! Ja mam kamosku, kt. ma ovela viac kg, nosi kratku minisuknicku a nikdy nemala nudzu o chlapov. Preco? Lebo je sebavedoma, vesela a nic si z vlastnej postavy nerobi! Chlapi miluju zeny, na ktorych vidno, ze su bezstarostne. Nechcu mat utrapenu zenu, ktora sleduje kazdu kaloriu. Takze sup na dovolenku a sirokansky usmev! :)

jankaaaaaaaaa

pozri sa ake vseliake zeny tam chodia v plavkach. nie su vobec vsetky modelky so super postavou. kasli nato. uzij si dovolenku nech uz vyyzeras ako vyzeras. su aj horsie veci na svete. a urcite nebude na teba kazdy pozerat ze ako pravet y vyzeras. ludom to je uplne jedno kto je na plazi. pekne sa tam opalis, budes vyzerat super

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka - Fórum - ZDRAVIE.sk