Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fixny strojček-sňatie

Príspevok v téme: Fixny strojček-sňatie
maroško

Dobrý deň mam 19 rokov fixný strojček mi dali asi pred rokom, pred pár týždňami mi povedala zubárka že mohol by isť už dole. Ale oto neide len sa chcem opýtať, lebo niekde som sa dočítal, keď Vám dajú strojček dole že zubárka Vám potom dôkladne vybieli zuby je to pravda alebo je to len na tej zubárke ďakujem. Chcel by som to vedieť od tých čo to máju za sebou, ale píšte všetci ďakujem pekne

Soni22

Mne dávali strojček pred 4 rokmi dole a tiež mi bielila zuby, ale najprv mi ich brúsila, aby som tam nemala zvyšky po lepidle (aj tak ich tam mám doteraz :/)

D4nny

Katka : nehralo v tom nejakú rolu aj to ze si mala menej než 18 rokov ? pretoze ja mam 19 a zdravotna poistka uz pre mna neplati .. vsetko si hradim sam

Iba Katka

D4nny: mne ho dal dole prakticky "zadarmo". Teda, za každú návštevu som u neho platila nejakých 12 eur a zaplatila som 12 aj v deň, keď mi ho dal dole. Je to lekár z KE, čo nemáš až tak ďaleko. Mudr Ján Slovenský, ordináciu mal pred 3 rokmi pri bussiness centre (kde je steel arena).

D4nny

Zdravím , mam jednu otázočku ktorá sa týka hlavne Prešovčanov.Nosím strojček na zuby už vyše roka,platím nehorázne pálky pri každej návšteve zubára takže na vysokě ceny za služby som už zvyknutý,no ked som si vypocul cenu za snatie strojceka(dolny+horny) 250eur tak ma az zmrazilo.Nemáte nahodou skúsenosť s nejakým zubárom ktorý za snatie pýta menej?

maroško

Tak keby si bola taka dobra tak potom to sem napíš že čo, ja som to len niekde čítal tak som sa musel opýtať, lebo keď mi daju dole chcel som isť k svojej zubárke si ich vybieliť ale keď mi ich vybieli ta pri ktorej som dával strojček tak pôjdem až po roku ďakujem pekne

rew

maroško> ahoj. prave vcera mi davali dole fixny strojcek po roku. A je pravda ze zuby mam belsie. Myslim ze je to tym ako ich cistila od zvyskov toho lepidla ktorym boli pripevnene kladky (husta pasta + nejaky tociaci sa nastroj, nevsimla som si co bolo na konci, asi kefka) Trochu mi po tom krvacali dasna na par miestach, co mi ale osetrila, odporucila lacalut a uz sa to ukludnilo. Kamaratka ktora tiez nosila fixny mi spominala ze po tom co jej ho snali mala velmi biele zuby. Zajtra si k zubarke idem po retainer a mam chut sa jej opytat ci je to bezpecne a ci sa to da urobit za poplatok aj na poziadanie :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.