Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal moc.ciest pocas tehotenstva :(

Ewka12

lenka na tvojom mieste by som sa dala vypisat,ked mas este aj problemy,ja sice robim v kancelarii a sedim,lenze aj to sedenie ubija,teraz tu mame horko sme pod strechou a nemame klimu,lutujem ze som nezostala doma na PNke.este k tomu stres a tak.nemozem chodit na sluzobky a cestovat,lietat,kolegovia sa za to hnevaju,ze musia ist za mna.chodim z prace hotova.dvihat tazke predmety by si nemala.a ked zamestnavatelovi oznamis ze si tehotna mal mi ti dat lahsiu poziciu,alebo zmenit smeny,to je zakon,kamoska je tehotna a robi casnicku,tiez jej to upravil ze nesmie robit viac ako 8hod denne a tak,opytaj sa na to na personalnom

Deee

Ďakujem Ewka, no ved presne o to ide, že ta pravidelne kontrolujú a tak vies, že je všetko ok, ja som si tiež užila zapaly mocovych ciest snáď 20 za posledne tri roky, v tehu však našťastie ani jeden, ja som zas brala uroval manosu, no ja som mavala v moci e.coli a presne s tou bojujem aj teraz...

lenka3332

ok ewka napisem , ale aj ta robota kde robim ma nici lebo robim v sklade raz je tam dusno raz zima , zdviham tazke krabice alebo zametam cely den a chodim na zmeny jak... a poobeda vobec neuteka jaaaaj:( este mozno vidrzim do konca augusta a potom sa dam vypisat.Alebo aj skor ja nebudem riskovat :(

Ewka12

len pozitivne mysli a tes sa na babo a setri sa,kup si brusnice,aj tak nic ine uzivat teraz nemozeme.ja som v 6tt krvacala a mesiac doma lezala,brala lieky,ale stalo to za to ,teraz som v 14tt uz chodim do prace a babo je zdrave,potom napis co povedal doktor a ako sa mas

lenka3332

Ewka12 dakujem ze si napisala. dufam ze mi babetko neodide :( to by som sa velmi sklamala :( uz sa velmi tesim , ale aj sa bojim ach naco su taketo problemy :(

Ewka12

ze si v nemocinici ti nezavidim a prajem skore uzdravenie deee,ale ja tiez viem o com hovorim,asi 3roky mam problemy,zapal mocoveho mechura uz ani nespocitam kolkokrat som mala,a dva krat zapal obliciek spojeny zo zachvatom a horuckou 42C.skoncila som samozrejme v nemocnici.ten posledny bol minuly rok v septembri.teraz som v 14tt,tiez mam sem tam bolesti aj v krizoch aj pri moceni,ale dufam ze to zvladneme,gynekolog mi moc pravidelne vysetruje,kazdu poradnu, plus chodim na nefrologiu.beriem brusnice kazdy den.mavala som aj zenske problemy,kazdy jeden doktor mi povedal ze mozno mi tehotenstvo na vsetky tieto problemy len pomoze.tak netreba zufat ale tesit sa a dufam ze budeme mat zdrave babatka.mocove zapaly su caste v tehotenstve aj streptokok,ma ho 25% zien,a krize mozu boliet nielen z mocovych problemov,lae proste ze priberame a rastie nam brucho

Deee

ono to funguje tak, že ak sa niečo pokazi tak zvyčajne babo samo odíde do toho 12 tt, ale jeden zápal mocovych ciest zvlášť ak ho nezanedbas a vyliecis by nemal byt rizikom

lenka3332

vo stvrtok idem k DR. ale toto pocitujem len rano ja neviem preco :( dufam ze to nebude mat vplyv na babetko. :?

Deee

No nic, skúste si prečítať odborne články, infekcie v tehotenstve môžu spôsobiť predcasne otváranie alebo odtok plodovej vody a porodit v 24 týždni nie sranda, predcasny porod nie je, že sa babo narodi týždeň dva skôr, ale az prilis skoro, mne do 25 týždňa nebolo nic, ziadne bolesti, ani len soplik, potom má rozboleli kríze a odvtedy som v nemocnici...

Ewka12

podla mna to neni az take hrozne ako pise deee,ale doktorovi urcite chod.ja som mala problemy s mocovym mechurom ,zapalmi oblieciek atd v minulosti.teraz som v 14tt tiez ma boli na konci mocenia aj po,nasli mi v moci streptokoka,kedze mi teraz moč po zapale oblieciek kazdu chvilu kontroluju,povedali mi ze to ma vacsina tehotnych a neda sa to teraz liecit,aj tak nemozes brat antibiotika.iba vela pit a uzivat brusnice.chod do lekarne,povedz ze si tehotna a potrebujes brusnice,daju ti take co teraz mozes uzivat,su aj sirupy aj tabletky,a vela pi.mna tiez bolia krize casto,davaj si pozor aby si mala nohy a krize v teple a aby si neprechladla

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal moc.ciest pocas tehotenstva :( - Fórum - ZDRAVIE.sk