Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

P90X

Príspevok v téme: P90X
Luckatucka

Ahojte,mam 25 rokov,vysku 168 cm a vazim 67 kg.
Rada by som zhodila za mesiac na 63kg.Zdravujem sa zdravo,jem delenu stravu,male porcie 4x denne,ziadne sladke,ani napoje,ziadne pecivo,vyprazane.Problem je,ze musim viac cvicit.
Myslite si,ze som obezna?
Moje miery su:
prsia - 103cm
pas - 76cm
boky - 104cm
Rada by som si vyformovala miery na :
prsia - 103cm
pas - 72cm
boky - 100cm
- za ten mesiac,teda do nejakeho 20.8.2011.
Pozerala som raz v telke reklamu na cvicenie P90X.Je to super,no neviem najst video celeho cvicenia aspon 3 ine varianty,aby som to mohla kazdy den obmienat.Neviete mi poradit?

smajliQa

llucka tucka, ja meriam 166 , vahu poznas.
hlavne sa prosim ta nikam nezem, nechci schudnut hned.. ja som schopna schudnut za dva dni 3 kila, ale to len preto len som po /PPP-
drzim ti velmi palce, nech sa ti podari schudnut zdravo. k PPP je od normalnej diety len krok.

blondula

ja som schopna za 2 tyzdne schudnut aj 5 kilov :-((( skoncila mi menzes a este stale nemam chut do jedla a do toho este aj kava :-((( uz teraz mam pocit,ze som o tych 5 kilov lahsia,ani na vahu nevstanem :-( zacinam mat z toho depresie :-( ..... :D

Luckatucka

Ach baby,je to pre mna hrozne ked mam takuto vahu.Uz by som bola stastna keby mi rucicka ukazovala pod 65kg.
Myslite si,ze za mesiac sa mi podari zhodit 3-4kg?
Stravujem sa zdravo,nejem nic sladke,pijem nesladene mineralky min.3l denne,kavu bez cukru,jem delenu stravu,doobeda ovocie a poobede uz ovocie nie kvoli obsahu cukru.Nejem vyprazane,mastne,ziadne chipsy,kecup,tatarsku,hranolky,pizza.
Myslite si,ze sa to da zhodit s tymto cvicenim a mojim stravovanim tie 3-4kg?
Budem stastna ked budem mat 63kg a budem si moct obliect velkost 38.
Kupila som si krasne saty,su mi dobre ale nato aby som v nich yvzerala sexi potrebujem zhodit min.na tych 64kg-63kg.

Luckatucka

No ja nechcem byt neviem ako stihla,vychudnuta,to nie.Ale takto so sebou spokojna nie som,mam nizke sebvedomie a potrebujem s tym nieco robit.
Vazila som uz aj 76kg,co bolo hrozne :-( Podarilo sa mi sice zhodit na 67kg ale este vzdy to nie je ako chcem.Myslim si,ze vaha 63kg bude pre mna idealna.

smajliQa

lucka tucka, nemas pravdu..

dnes sa muz neotoci za tou co ma menej kg.
teda mozno len ak pre formu. chlapom sa pacia zeny pri sebe, a viem to aj vdaka sebe.

mavala som 63 kg, a chlapov som mala na kazdom prste kolko som chcela. dnes mam 51, ci 52 a chlapi sice hovoria ze noo, pekna a stihla, ale viem, ze lepsie ohlasy boli pri 63. takze tak.

teraz sa pacim svojmu priatelovi, no a to mi staci :) ide o to aby si sa pacila sebe, nie ludom okolo.

ankaja

stiahni si ho z www.czshare.sz.
Do vyhladávača si tam daj P90X a hned ti vyhodí všetky časti, je ich tuším 10, každá má 700 MB, takže to zaberie vela miesta na pc. Aby si to rozbalila, tak musiš si stiahnut všetky, inak ti to nepojde.
ludia to inak chvália, su tri verzie:
Classic, Lean a Double
k tomu všetkému je plán, čo treba kedy cvičit, aby sa dosiahli výsledky:
www.p90xworkoutschedule.com

Luckatucka

Tak ja Ti zavidim aj tych 63kg,ktore si mala.
Ja chudnem kvoli sebe alej aj kvoli muzom.Nemam sebavedomie a pochopila som,ze dnes sa muz skor otoci za tou co ma 60kg ako za tou co ma 70kg.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

P90X - Fórum - ZDRAVIE.sk