Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rysava farba

Príspevok v téme: Rysava farba
sumsumienka

Ktorou farbou na vlasy (alebo farbami) dosiahnem intenzivnu rysavu (medenu) farbu vlasov? Chcela by som byt uplne rysava az do oranzova. Nieco taketo : www.lorealparis.sk
Myslite, ze by mi ta farba chytila na prvykrat, alebo je potrebne moje vlasy odfarbit a az tak zafarbit medenou farbou? Alebo akym sposobom dosiahnem z mojich farbenych tmavohnedych vlasov taky vysledok? Naposledy som si vlasy farbila v aprili farbou Palette Deluxe vo farbe cokoladovej.

Katkaaaaa

ahoj, mne táto feria chytila tak medeno, až žiarivo oranžovo vtedy, keď som si predtým odfarbila vlasy....ak som si ju dávala na také tmavšie, nebola žiarivá, skôr taká hnedo-medená

leilusa

ahojte:)
chcem sa spytat ci ta rysava loreal chyta naozaj na rysavo,kedze s lorealkami nemam velmi dobre skusenosti. mala som svetlo hnede vlasy dala som si blond lorealku a chytili mi na skoro tmavohnede. dakujem za rady :))

danielaaa

tak ked mas dlhe vlasy a povies kadernicke aby ostrihala cm a odstrihne 15 tak to je pruser, ja by som za vlasy co sa mi nepacia nezaplatla, ale je fakt ze mam dobru kadernicku:) tak ked tam sedite pred zrkadlom treba jej trochu mozno kecat do roboty aby bola sppokojnost

jankaaaaaaaaa

tak zase neviem ci by ti ta rysava na odrastene vlasy chytila pekne, ci by tam nebol nahoodou rozdiel medzi tou castou kde si vlasy odfarbila a nato naniesla rysavu a medzi tou castou kde by si farbila odrastene vlasy..
este mozes vyskusat B4 color remover

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rysava farba - Fórum - ZDRAVIE.sk