Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jesseniova lekarska fakulta vs BA

Lea:)

Ahojte :)chcela by som sa vás opýtať či nemá niekto otázky na prijímačky do Martina,ale na ošetrovateľstvo(biológia+somatológia)...neviem kde by som ich mohla zohnať a ako to vlastne funguje na tých prijímačkách....ani v kníhkupectve som nič podobné nenašla prosím poraďte :D vopred ďakujem ;)

dina12

ka3na: mohla by si mi dať, prosím, kontakt na tú kamošku, ak by bola ochotná poskytnúť nejaké info o tom, ako to tam funguje, ako sa jej páči na škole a pod.? dinka@centrum.sk ďakujem :)

linda81

ja som studovala v MT a bola som tam velmi spokojna :-)....intrak je v pohode,ja som sa tam citila velmi dobre.. v tych casoch este aj kulturny zivot bol ( neviem , ako je to teraz, ale ze vraj sa to dost pokazilo).....s brigadami to bolo kusok tazsie, ale isto sa nieco najde v ZA, ked nie priamo v MT...:-)

Mato4122

Ahojte. Po mojej príprave na maturitu a na prijímačky na medicínu mi ostali kvalitné učebné pomôcky a materiály. Mne veľmi pomohli preto ich posúvam ďalej.:) Ponúkam učebnicu Maturita z biológie - 6EUR Vypočítané všetky príklady s postupom riešenia k otázkam na Lekársku fakultu UK v Ba - 6EUR (Z tých učebníc kde je 1500 otázok) Niekoľko testov s kľúčmi k otázkam na prijímacie skúšky na Lekársku fakultu UK v BA z biológie a z chémie - 7EUR Otázky s kľúčom na prijímačky na Jesseniovu lekársku fakultu do Martin z chémie - 20EUR. Každý materiál ponúkam zvlášť alebo aj všetky spolu. Ak máte záujem kontaktujte ma na: e-mail: Mato4122@azet.sk

Barbora1195

Ahojte, chcela som sa spýtať či by mi niekto nevedel poradit nejakeho ovvereneho doučovatela na prijimačky na JLF UK v Martine :) Ďakujem.

Nela41

Ja v Martine bývam aj študujem a veľmi mi to vyhovuje. Určite neľutujem svoj výber, ale s tou brigádou je problém velikánsky treba sa na to pripraviť

Larrra

ja chodim do mt piaty rok, netvrdim, ze to bude lahke, ale nebude to az take zle, ja keby som si mala znovu vybrat, sla by som do ciech,
v martine brigadu mozno zozenies omnoho, ale omnoho tazsie ako v blave

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.