Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

xperia x8 alebo orange san francisco?

system

btw: pozor ! : san francisco nema AMOLED displ. ! ma TFT alebo OLED ! a to je rozdiel ;) a je vyrobeny z menej kvalitneho plastu, je tahsi.

recenzia orange: www.fony.sk

recenzia SE: www.fony.sk

vela stastia pri kupe :)

system

mobilka: a menej kvalitna znacka, keby bol taky dobry tak by ho v bazaroch a na internete nepredavali cca o 20 € menej ;)

mobilka

X8 - ma starsiu verziu androidu 1.6, o nieco slabsiu bateriu

francisco - vyssia verzia androidu, silnejsia bateria,autofocus, amoled displej, vacsia vnutorna pamat

smajliQa

ta xperia je krasny mobil, priatel ju ma. aj ja mam jednu, ale tu mini. ten SF nepoznam, ale je strasny na vyzor.

Lemurik

Velmi sa v tom sice nevyznam avsak ja by som asi brala skor ten Orange San Francisco. Na stranke mobilmania.sk si ich mozes porovnat. Z ich porovnania si myslim ze OSF je lepsi a aj co sa tyka vyzoru zda sa mi krajsi :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.