Ako nejesť sladké? Ja to viem!

blondula

sak u nas v Topolcanoch v tych baroch,ci kaviarnach :DDD vsade mas priplatok za vsetko,aj za krizalku citrona :DDD v zahranici nijeeeee.....

smajliQa

blondula, a kde sa to plati za cukor?? fuh, s tym som sa este ani ja nestretla.. a to som uz navstivila veeelmi vela kaviarni.. no sak ale zas ja som tela, ja nesladim :D:D:D

blondula

tak v kazdej kaviarni alebo vsade kde sa podava kava,caj....by mali byt na stole tie sklenene nadoby s cukrom a nie extra platit !!! je to vsade v zahranici,este som sa nestretla niekde kde som musela extra platit za cukor,citron alebo nieco ine !!!

blondula

:DDDD tak som neni sama aspon :DDD moj priatel sa mi vzdy smeje :DDD v Nemecku si to mozes zobrat aspon zadarmo,alebo tam maju tie nadoby s cukrom.ale tu si to kupujes.si zrataj kolko by si platila za extra cukor a mliko :DDDD to by bola riadne draka kavicka :DD

smajliQa

preco sa hanbis? ved kazdy to robi, len to nepriznaju :D

ja som bola minule v Nemecku, a vies co som urobila?
proste ma strasne nasrali. tam bol taky stroj na presso.tak som si objednala expresso XXL.boha kelimok jak na extra latte, a vies co mi do toho kelimku dali? streklo mi tam tolko kavy jak PICCOLO... kks!!
tak som im slohla 15 smotaniek do kavy a a asi 10 cukrov, aj ked kavu nesladim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

blondula

nooo....keksiky :P to mozem aj ja.dokonca si zeberem aj tie,co ludia nechaju na stole a nie je este odpratane :DDDD a aj mlieko :DDD ja som taky keksikovy kmin :P az sa hanbim to pisat :DDD

smajliQa

mnam latte... jedina kava na ktorej si fakt ze pochutim, ak neratam ladovu...
ale latte to je moje... a s keksikom, co davaju v kaviarnach :D

blondula

tak ja skor bez mlieka,aj kavu pijem bez mlieka,jedine late to je s mliekom :P len dufam,ze nebudem mat z toho caju zapchu :DDD