Motivacia

Príspevok v téme: Motivacia
kpl

Nebavi ma zivot. Vobec nic ma na nom nebavi. Je podla mna uplne nezmyselny. Narodit sa, mat skolu, vydat sa, porodit, chodit do prace, z prace, umriet. Takto vyzera zivot vacsiny ludi. Keby som sa nebala smrti a toho, ze uz potom nic nie je, tak by som tu uz nebola. Nie som stastna a predsa musim zit. Neviem co by dokazalo zmenit moj pohlad na zivot. Ak o niecom viete, tak sem s tym.

nudny

slobodna ty si zazila nieco podobne? Alebo klinicku smrt? Lebo ja mam 17 rokov a tiez ma skoro nic nebavi, nemam kamaratov a ani nechodim von.

Slobodna

tvoj pohľad na život zmení ak budeš párkrát balansovať medzi životom a smrťou, vedieť, že môžeš kedykoľvek umrieť, vtedy začneš strašne chcieť žiť, stihnúť zažiť milion vecí, ochutnať, milovať, začneš sa tešiť len z toho že si, že prišiel nový deň s milionom nádherných možností a začneš sa tešiť a vychutnávať si také veci, ktoré mnohí prehliadajú :) ľudia sú strašne hlúpi, nevážia si to čo majú...

jajka001_

podla mna si jednoducho osamela. treba si najst spriaznenu dusu s ktorou budes zdielat zivot, potom bude zivot znesitelnejsi.

sway.

Skus drogy alebo nejaky adrenalinovy zazitok alebo si najdi super milenca.Malo by ta to zobudit :-)Ked sa ti nepaci pozitivny sposob spoznavania sveta a vsetko ta nudi..Toto je alternativa.

kpl

Uplne chapem, ze to niektorych z vas rozculuje. Viem, ze sa ma mnoho ludi horsie a aj tak su spokojni. Mozno pokusam osud. Mozno som sa nikdy v zivote nemala tak zle, aby som svoju situaciu vedela ocenit.
Cestovanie ma nikdy nelakalo.
Neviem ako zmenit to moje "musim" na "chcem".

bella12

Možno nájdeš zmysel, ktorý teraz nikde nevidíš, ak si prečítaš knihu On a ja od Gabriely Bossis. Potom bude mať zmysel aj tá najobyčajnejšia minúta tvojho života...