Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kamaratky z ke :)

Príspevok v téme: kamaratky z ke :)
fenestraria

ahojte:) kedze je leto, po skuskach mam uz davno, prisla som nato, ze ja vlastne nemam ist s kym von.s kym sa porozpravat, vyrozpravat sa. kedze nie som ta, co chodi po baroch pit, nefajcim, nekurvim sa, tak vlastne nezapadam do ziadnej partie. byvali spoluziaci ma podrazili a terajsi su skoro vsetci mimo kosic. tak baby, co ste z ke a mate podobny problem, tak sa mozme tu porozpravat:) mam 20

nessinko

neviem sice preco mas ten pocit, ale tak asi ty to vies :)
no môzem ti povedat, ze mam viac ako 20 lenze to mi zas nemusis verit :)
je mi jasne, ze si tu hladate kamaratky len som zbadal, ze si z PO tak som si myslel, ze mozno aj kamarat by ti nebol zly :) ale som si isty, ze si nasla co si hladala a to je hlavne :)

Excita

fenestraria - aj mne mozes napisat :)) excitaa@gmail.com :) zajtra idem na dovolenku, no potom sa kludne mozme stretnuuut v milovanych Ke, budeme sa mat o com pobavit ked som si precitala tvoj prispevok :P

nessinko

Ahojte tak ste sa dali pekne dokopy :)
Ja sa chcem opytat nessinky ci by mi nedala na seba kontakt :) ja som chalan z PO tiez ako ty :) budem sa tesit.

majda85

ahoj, fenestraria, no to si cista ja momentalne, tiez nemam takmer s kym vonku ist, porozpravat, vsetky su niekde mimo mesta dlhodobo..ja sice nie som priamo z KE ale studujem tam a som tam pocas roka..tak ak chces mozme si tiez pisat mailom napr a neskor by sme sa mohli aj stretnut :) kde by som ti mohla napisat?

memoriales

preco nespoznat novych ludkov haaaaaa...pecka, supa, keby daco holky som na draaaaate :DD...michel212@azet.sk :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.