ureaplazma

Príspevok v téme: ureaplazma
HESTER

chcela by som sa opytat,bola mi diagnostikovana ureaplazma.po opakovanom prelieceni dvoma davkami sumamedu,dalsimi dvoma davkami azitroxu a este dalsimi dvoma davkami azitroxu,dalsou davkou doxyhexalu 100 na 21 dni.konecne pol roku mam negativny vysledok aj u urologa(stery robene z uretry)a gynekologa(stery robene s cervixu).podotykam ze partner bol negativny a aj napriek tomu prelieceny azitroxom.pohlavyn styk sme nemali.napriek zdlhvavej liecbe a negativnym vysledkom mam stale bolesti a palenie,nie vsak uz v posve a mocovej rure ale na vonkajsich pyskoch lepsie povedane len na pravej strany a na dotyk bolestivy konecnik.uzivala som aj pripravky do posvy Entizol,gynoflor,maxmiror,rosalgin,feminela C,canesten a na vonkajsie pouzitie canesten a candibene,zial vsetko bezuspesne,priznaky dalej pretrvavaju.

RNG

Su stovky roznych mikrobov, ktore mozu podobne priznaky sposobovat. Aj ked nemas uz ureaplazmu to neznamena, ze nemozes mat desiatky inych, na ktore tie rozne lieky/chemikalie nie su ucinne. A naviac taka siroka paleta liekov s postrannymi ucinkami sama o sebe moze vyvolat zamorenie, co sa prejavi tiez zapalmi.
Po pouzivani atb. sa obvykle premnozia mnohe mikroby , ktore inac su potlacane probiotikami ale atb znici probioptika a mnohe skodlive mikroby ale nie, tj da im moznost sa premnozit. V prvom rade, byt tebou by som odstranoival zamorenie tela tokymi chemikaliami a nasadil si do traviaceho traktu silne probiotika, ktore sami o sebe vyrobia plno obrannych katok a tym znacne posilnia telo. Inac moj vyber by boli citricidal, oreganovy olej a najma extrakt z olivovychb listov, ziadne z tychto neposkodzuje crevnu floru a maju velmi siroky zaber, na hromady mikrobov, na ktore atb. nestacia.
Pripadne aj vyplachy roztokom citricidalu a koloidnej striebornej vody na urychlenie .