Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

par nazorov na moj vztah by som potreboval.

Príspevok v téme: par nazorov na moj vztah by som potreboval.
romanos

Ahojte.
Je mi to luto nikdy by som si nemyslel že budem musiet pisat na dake forum a pytat si nazory... ale chce to nazor od nezavyslych ludi.
Okej.
Mam priatelku o 5 rokov starsiu.29-24 Ona mala predomnou 8 rocny vztah... sme sppolu už treti rok... a po Dvoch rokoch sa stala vec ze sa stretla z EX po dvoch rokoch a dako ako keby sa zmenila o 100% . boli sme v zahranici a ona sama na slovensku na dovolenke tam sa snim stretla. Dokonca som jej aj vravel aby sa snim kamaratila ( boli rozhadany) som toleranty malo žiarlivy chlap. no ekd sa vratila uplne vymenena... pri tom nikdy mi nedala najvo ze by daco zle fungovalo. dala mi jasne najavo že nevie co chce a ma domotanu hlavu. ok. chapem ženy. aj mojej ex tak svihalo ked sme sa stretli po roku. snazil sa pochopit ju. aj ked pychcycky som bol na tom zle a riadne lebo som to vobec necakal a neskrípalo to medzi nami. Ona je zenska pre ktoru by som spravil fakt cokolvek ... vsetko po com jej oči tuzia. Medzi nami sa to cele utriaslo. a zacalo byt fajn zase.. proste ju to preslo a zacala znova fungovat ako predtim. No z mojej srany su od vtedy obavy ale snazim sa to neriesit. no presiel polrok a mam pocit ze kazdym mesaicom naš vzťah zacal zase chladnut. Dakedy mi skaredeho slvoa nepovedala a teraz s tim nema problem. a to niesme par čo sa hada... proste vo vela veciach sa zmeninila.No uz to nieje ta super ženska co som poznal. Mam pocit že uz niesom pre nu dolezity ako predtim :(( .

ja sa vas teda pytam... Oplati sa venovat tomuto vtahu nadalej a snažit sa pre nu spravit vsetko ... alebo to nema cenu.
alebo ubrat trocha viac ju zacat ignorovat a menej sa jej venovat ...menej travit casu aby si uvedomila co vlastne chce.lebo mam pocit že čim sa viac venujes žene a davas jej pocit istoty tak ta ma nechcem pvoedat kde.. alebo to ukončit a ist svojou cestou . a nechad ju niekomu skym bude statsnejsia. Je to fakt super zenska a viem ze povahovo uz lebsiu zensku som si isty že taka nieje a este aj pekna. ale cakat kym ma ona necha ako na časovanej bombe nechce.
Dakujem za nazor daky ak bdue.

Staršia

Stále budeš pre ňu veľké dieťa. Never nikomu, že to môže dlho fungovať.
Už tí čo majú rovnaký vek majú ťažšie manželstvo ako tí čo majú mladšiu partnerku. Je to prirodzený vývoj v živote človeka.Spoľahni sa čaká na teba veľa mladších žien, ktoré si budeš môcť prispôsobiť, no so staršou je to ťažké - prispôsobiť sa musíš Ty!

Romanos

Dakujem vam vsetkym co ste odpisali.

hmmm rozhovor sme mali vela krat. a povedala mi prvy krat uprimne ze kriza bola koli nemu.... co ju vlastne preslo a povedala ze vie co chce a ze on to nieje. a zase bolo pol roka super a zase sa to teraz zacalo sypat dole vodov. Ona nechala jeho.
jo mate vsetci pravdu dokonca som jej povedal ze ju chapam... aj ked ona jeho nechala. s tim ze je knej hnustny a nestara sa o nu a nerespektoval jej plany na buducnost... enviem aky by mala dovod sa knemu vracat.
Ale pred polrokom sme sa dohodli že sa uz nebdueme o tom bavit lebo cim viac sme a o tom bavili bolo to horsie ked sme sa prestali vsetko sa zlepsilo. nechcem prilevat olej do ohna. ona netusi ani len ze mne nieco vadi.. ale asi inak ako rozhovorm to nevyriesim...
este raz dakujem za rady

Ajuša

Asi to správanie bude tým, že sa stretla s ex.priateľom a asi si robí nádej, že sa opäť dajú do kopy. Neviem kto komu dal kopačky, ale ak on ju nechal, v podvedomí ho stále milovala a teba mala ako záplatu. Teraz vidí možnosť sa opäť s ním dať do kopy a preto je na teba nepríjemná. Ale toto sú všetko dohady. Zachovaj sa ako rozumný muž, sprav príjemnú atmosféru pri vínku a dôverne sa porozprávajte. Sprav sa, že to chápeš ak by ho ešte milovala a ona ti sama povie a budeš vedieť na čom si. Nasilu to nemá zmysel a ešte si užiješ takých lások, ešte máš život pred sebou a jej už pomaly budú tikať biologické hodiny.

"bmpr"

Podla mna pomoze ako si napisal - zacat ju trochu ignorovat - nie sice tak doslova, ale dat jej pocitit, ze si tebou nemoze byt az taka ista. Je to paradox - mnoho ludi chce mat pokojny a isty vztah a ked taky je tak si ho prestanu vazit a hladaju cosi ine - mozno viac vzrusenia...

2bodka

Povedz jej co citis, ze badas na nej zmenu od doby co sa stretla s ex. Uvidis jej reakcie, podla nich budes vediet, co mas robit. Zbytocne radit, clovek si nieco naplanuje, rozhodne sa pre nieco a nakoniec to vsetko dopadne uplne inak. Zivot nas prekvapuje kazdym dnom, ale to je dobre, keby malo byt vsetko nalinkovane tak, ako si povieme, neboli by sme stastni. Aj vsetko pekne prichadza necakane, rovnako ako zle veci. Narovinu sa jej spytaj co sa deje a uvidis, co ti na to povie. Mozno jej padne dobre sa vyrozpravat, mozno ked jej povies, ze nie si spokojny a rozmyslas nad rozchodom, mozno sa spamata. Drzim palce, nech to dopadne tak, ako ma, aby ste boli obidvaja stastni ;)

Deria

Rozhodne sa s nou porozpravaj, aby neprislo k nedorozumeniu. Planujete spolocnu buducnost? Rozpravali ste sa uz o tom? Suhlasim s hmmmmmm, mozno si fakt uvedomuje svoj vek, mozno chce mat deti, na co by bol najvyssi cas. Podla toho co pises, nemyslim, ze dovodom je jej ex.

hmmmmmmmmmmm

kazdy vztah sa casom zmeni,bohuzial.ale je na oboch aby robili vsetko preto,aby to bolo minimalne a stale pekne!takze mas podozrenie, ze sa priatelka zalubila do ex?myslis,ze to este trva?mas nejake dokazy?no tazko radit, ale jedna rada nad zlato:uprimny rozhovor.a mozno, ze je za tym nieco uplne ine,mozno ze bada vekovy rozdiel?nehovorim,ze nie si zrely muz alebo co,ale ako zena viem,ze ked sa blizi k 30,vacsina zien sa zacina orientovat viac na rodinny zivot.neviem, mozno je to je pripad, mozno nie..tazko radit...tak sa porozpravaj s nou aj o tomto.mozno ma ona pocit,ze vztah neberies vazne, a ty mas zasa tiez taky pocit,ze ona nie.chapem,ze si zmateny.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

par nazorov na moj vztah by som potreboval. - Fórum - ZDRAVIE.sk