Neustale sople a hnacka

LMarika

Ja som mavala 3X mesacne nachu, velmi silnu nadchu, ktora sa zacala vzdy tym, ze den pred nadchou ma strasne bolela a stipala sliznica nosa a potom prisla silna, vodnata nadcha, pricom prve dva dni som si musela kazdych 5 sekund vyfukat nos. Tento problem sa objavil v case, ked som sa nastahovala do plesniveho bytu, byvala som tam 2 roky a potom som sa natrvalo odstahovala a problem s nadchami vymizol. Je to alergia na plesne. Teda u mna. Hnacky som mavala velmi casto, lepsie povedane, casto sa mi stavalo, dovolim si tvrdit, ze od narodenia, ze ma po jedle prehnalo. Minimalne raz za dva dni som to mala vzdy. Kedze som to dlho nevnimala ako problem, ale ako samozrejmost, nakolko som sa s tym narodila, nechodila som po doktoroch a nevedela som, co to je. Nakoniec som si dala urobit test na potravinove intolerancie a k tomu gastroskopiu a tieto testy ukazali intolerancie. Nevhodne potraviny som zo stravy vylucila a odvtedy sa traviaci system sprava normalne, ako sa spravat ma. U mna sa jednalo hlavne o mliecne vyrobky, gluten, kukuricu, vajcia a mnohe ine... Dnes uz je vsetko O. K.