chcem chudnut, ale sa nedari

Príspevok v téme: chcem chudnut, ale sa nedari
Marianka

prosim vas, co mam robit, ked chcem schudnut, ale akosi mam slabu volu. aj ked si poviem, ze dnes napr. nic nezjem, tak spravim pravy opak. ojem sa viac nez dost. aj dnes som si napriklad povedala, ze sa nedotknem jedla (tucneho) a stal sa pravy opak. zjedla som tri male cokoladky a sulance s tvarohom. vecer sice idem cvicit tei-bo do fitnes-centra, ale ja dlho nevydrzim. co mam robit? vazim 72 kg a meriam 179 cm. musim schudnut. a ked sa aj uchylim k nejakej diete, tak je drasticka, teda myslim tym, ze bud jem 1 maly jogurt cez den, alebo pijem iba alebo nezjem absolutne nic. co mam robit? som uz z toho cela hotova... vdaka za radu. len ma neposielajte na temu "SURNE", lebo nechce sa mi tam tych okolo 200 prispevkov citat. vacsina sa (aspon si myslim) netyka temy. dakujem velmi pekne krasne.

liberrta

ja osobne mam taku skusenost, ze samotne cvicenie mi nepomoze schudnut, pokial sa prejedam. no ja uz roky nejem po 17.tej, necvicim a udrzujem si celkom dobru figuru.no stalo sa mi cez zimu, ze som obcas pojedala vecer a okamzite som pribrala 4kg, no prestala som s tym a opät som schudla. takze pri chudnuti plati- menej žer!!! :))

012bosorka

mám 15 rokov a chcem schudnút,niesom astak tucná ale velmi bi mi prospelo aspon kus schudnút.Teraz robým kazdý den 50 brusákov a ziaden výsledok,co s tým???........:-(

jaja

presne tak ako pise dada,mam tu istu skusenost(34)a dietami som to len pokazila,moj organizmus si zvykol a teraz to mam tazsie,ale nedrzim dietu,len pohyb,pohyb... a previdelna strava.myslet pozitivne - pacit sa sama sebe a nie pred zrkadlom sa nenavidiet.

dada

Mám 37 rokov,baby pamätajte si základ celého chudnutia je v aktívnom pohybe,cvičiť aspoń 3x za týžden normálne jesť,samozrejme nie večer,mám dlhoročnú skúsenosť,zatial sa mi darí ale vekom je to ťažšie.Takže snažte sa.

certik

ludia pomozte mi prosim...potrebujem do vianoc schudnut zo 7 kil...boze ja musim...lebo na Silvestra budem doma sediet nebudem mat ist chut nikdy..bozeee....sproste jedlo...ako to ma spravit uz som 100krat to skusala a vzdy porusila pomooooooooooooooooc

babbulka105

kurna ak uz od dneska nevydrzim tak si slubimze pribriem 1000 kil a budem odpisana na cely zivot:) uz sa mi to musi podarit lebbo uz ani nemam chut nikde chodit...vsetkomi je male...ale je to tazke vzdy ked si poviem nejem tak jem..ale ked ked si poviem ze budem jest tak tez jem..co si mam vlastne povedat...? asi pojdem na psychtriu...jedlo je ako drogaaa

malucky

Da sa schudnut 3-7 kg za mesiac, bez jo-jo efektu.Ranajky a vecera s doporucenim odbornika a obed,co chces.Odskusal som to s manzelkou a teraz len udrzujem hmotnost.Pozri na -odkaz odstránený-

brittany

ja od zajtra chudnem...sice uz po 100-krat =))...ale dufam ze od zajtra to bude uz naozaj..dneska som sa prejedla..a nevadi mi to to je akoze rozlucka zo slladkym na nejaky cas =))..chcela by som schudnut asi 6kil..sak uvidime