Konečne dobrý psychológ

Príspevok v téme: Konečne dobrý psychológ
paraplex

Z času na čas potrebujem navštíviť psychológa, čo v dnešnom svete nie je nič výnimočné. Párkrát som bola u štátneho aj súkromného. Dnes som prvýkrát išla k psychologičke, s ktorou som bola maximálne spokojná. Našla som ju na stránke alternamedica, ale keď som jej zavolala, zistila som, že k nej môžem ísť aj cez jej druhé pracovisko, ktoré má zmluvu s poisťovňou. Tá alternamedica je totiž súkromné centrum a nemajú zmluvu s poisťovňami. Takže som za sedenie dnes doplácala iba 10 eur, čo ma ako študentku fakt potešilo. Volá da Dr. Alena Žabkayová a ak potrebujete niekoho naozaj príjemného, milého a ochotného, niekoho kto vás bude počúvať a dobre vám poradí, tak nemusíte vôbec váhať či k nej ísť. Je fakt super!

kamist

dufam je to fakt pravda. ona bola na strankach u albertovej, neveim ci este stale spolupracuju, ale uz len toto samotne je dobre znamenie.
druhe pracovisko ma v pro bios v ruzinove.

ja som neskutocne nerozhodny clovek, ked ide o taketo zavazne veci. vseobecne davam skor na intuiciu ako racio, ale ked je riziko, ze sa rozhodnem zle velke, tak uz ani ten vnutorny hlas nepocujem...

zvazujem ci ist prave k zabkayouvej. ja som obehla uz zopar terapeutov na take uvodne sedenie a zatial som nenasla nikoho u koho by som chcela ostat. ale potrebujem zacat pravidelnu terapiu.

je tu viac ludi, co maju s nou skusenosti?

arnika

doktorka žabkayová si nemusí robiť reklamu, kto ju raz navštívil, povie aj svojim známym, lebo je fakt dobrá. nie každý psychológ je taký. prečítala som si jej profil na stránke alternamedica a keď som ju potom navštívila, tak môžem povedať, že to čo je tam o nej napísané naozaj sedí. a výborná psychologička je aj doktorka albertová z toho istého pracoviska, tú poznám už dávnejšie, lenže tá sa špecializuje skôr na alternatívnu medicínu. neviem prečo keď tu niekto na niekoho napíše dačo dobré už si každý myslí, že si ľudia sami robia reklamu. práveže by sme sa mali vzájomne informovať o dobrých lekároch a podobných odborníkoch, aby sme sa vyhli tým neochotným.

icefox

Na toto forum chodim uz dlhsi cas, no pozeram si to tu len tak zbezne. Len "prelistujem", ale napriek tomu som si vsimol, ze ta zabkayova je tu posledný mesiac spomínana akosi dost casto- akosi tomu nerozumiem. To je az taká dobrá? :D:D Ak, tak by ste jej mohli nieco k nej napísať na stránkach ako známy lekár, kde sú vlastne referencie.

Inak má tu nieko skúsenosti s Psychopulzom? POkial vezmeme do úvahy, že vyššia cena=vyššia spokojnosť a úspešnejšia liečba, toto by mohlo byť vcelku v pohode. A majú zmluvu aj so zdravotnou poisťovňou. Alebo niekto so salvusom? Vsetko je samozrejme v Bratislave :)

JJ inak koľko stretnuti dokaze preplatit poisťovňa za 1 rok?