Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbavim za tri tyždne červeneho fliačika od akne. Prosim poradte

Príspevok v téme: Ako sa zbavim za tri tyždne červeneho fliačika od akne. Prosim poradte
Kaili231

Je mi to trapne sem písať ale mala som asi pred tromi týždnami na lici velku vyražku asi 1 cm. Po nej mi ostal červeny fliačik. Moja chyba je to lebo som to stale rýpala. Fliačik tam je už dva týždne a stale je červeny. Potrebujem sa ho zbaviť do troch týždnov len neviem čo je nato dobre. Obvykle mi zmizne fliačik do dvoch týždnov ale tento nejako nechce sam zmiznuť.

Kaili231

Skušala som aj Contratubex na jazvy, aj detský zasyp na noc a nepomaha, stale je to červene ako čerstve.
Myslite že citronova štava pomôže? Ten hojivy zazrak nemam a po objednani by mi prišiel aj za dva týždne. Chcem sa toho zbaviť alebo vyblednuť do troch týždnov lebo potom idem na operáciu a budem tam bez make upu a bude mi dosť trapne s tým flakom na tvari.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.