Život...

Príspevok v téme: Život...
_Cry_

Vidím , cítim , počujem .. teda vnímam ale aj napriek tomu mám pocit že nežijem .. Tento život je pre mňa len záťažov ! Musím žiť pre iných ... pre moju rodinu , preto aby som niečo bola a aj tak mám pocit že som veľké nič .. Kedysi som sa ráno budila s úsmevom na tvári a teraz sa budím so slovami : \\\"a k*rva ďalší deň predo mnou\\\" ... Prostenechápem načo je to celé odbré kam smeruje celý ten život a o čom celý život je ...

Ajuša

Genesis, sory, zle som si to pozrela. U adima žiada sway. o vymazanie jej príspevkov. Čítala som ten váš debakel, vôbec sa mi názory sway nepáčili. Chápem ťa, ale čo ti radiť, je to téma Cry. Každý v živote sa ocitne v situácii, že ho nebaví život. Aj ja som si neraz povedala, načo žijem. A keď som mala podstúpiť operáciu, tak som sa modlila, aby všetko dobre dopadlo a čo by som za to dala, aby som žila. Našťastie to dobre dopadlo a viem si život vážiť a tešiť sa, že svieti slnko, aj keď dnes je upršané počasie. Nemám prácu, nemám príjem, z detí veľká radosť nie je, ale sú na tom aj horšie. A tak si žijem :)

Genesis

2bodka:

dakujem ale ja nepotrebujem podrzat ale vdaka cenim si to :) .. mam viac ako ty a aj viac skusenosti :) kedysi bola vo mne viera aj plno optimizmu ... vdacny za zivot rozhodne nie som doposial hodnotim svoje narodenie bez zavahania ako najhorsi den mojho zivota :) ... co sa tyka veci co sa mi prihodili tak jedine comu ma naucili bolo pesimizmu a bolesti :) ak to bolo to ma chcel tento zivot naucit tak sa mu to podarilo .. co sa tyka mna ja sa usmievam skoro vzdy :).. to ze posobim tu ako totalny looser neznamena ze tak posobim aj v reale

co sa tyka teba tak ti prajem nech si stastna :) .. v podstate to prajem kazdej jednej citiacej bytosti na tejto planete pokial o to byt stastna stoji :) pretoze jedine stastny clovek zije :) pri nedostatku stastia su uz len stupne prezivanie a trapenie

pravda je taka ze tuto temu zalozil niekto iny a nemala by byt o mne ... snazte sa pomoct cry :)

2bodka

Genesis, nesmut, dockas sa vytuzeneho :) asi si v zivote este nepochopil/neurobil co bolo treba, az budes pripraveny na lasku na cely zivot, tak ti ju osud prizenie do cesty. Vela veci sa v zivote cloveka udeje, ktore ho rania, podkopnu mu nohy, vela veci nechapeme, ked sa deju, myslime si, ze sa nam deje vsetko zle, ale nakoniec s odstupom casu pochopime, preco sa stali :) V zivote existuje rovnovaha a ked sa mas jednu dobu zlu, mozes verit, ze pride doba, kedy budes stastny. Poviem ti, ked som na zaciatku leta vysla po zime prvy krat na hradzu na bicykel, citila som sa nesmrtelna. Mala som vazne zdravot.problemy, pol roka som behala po lekaroch, az som skoncila na tom najhrozostrasnejsom oddeleni, kam sa ziadny clovek nechce dostat a vtedy ma prepadol strach. Povedala som si ale, ze pesimizmom sa nikam nedostanem a ze vsetko zvladnem. A ked som vtedy prvy krat vysla na tu hradzu, v usiach uzasna hudba, vonku krasne uz zapadajuce slnko, trava, obloha, to vsetko sa mi zdalo byt nadherne, uvedomila som si, ake mam stastie, ze mozem zit.. Ja viem, ze to znie ako klise, ale clovek ked zazije strach o vlastny zivot, tak si vazi kazdy takyto nadherny den. Vela ludi si vobec neuvedomuje, co ma, vela ludi sa stazuje na depresie, smutok z rozchodu a podobne. Ja mam za sebou rozchod po rokoch. Su tomu dva tyzdne, ale nejdem sa kvoli tomu vesat, ani nelutujem, ze som sa sklamala. Naucila som v tom vztahu vela veci, velmi ma posunul vpred a hlavne mi zase ukazal, kde su tie spravne priority. A viem, ze raz, az budem pripravena pride to vysnivane, nieco co ma spravi stastnou na cely zivot. Takze mam skoro 30 rokov a som bez chlapa :) No napriek tomu je zivot uzasna vec a som za neho vdacna. Usmej sa a usmievaj sa na ludi, lebo usmev je to najkrajsie na svete a kazdy clovek, ked sa usmeje je krasny. (Vynimku tvoria iba ludia, ktori su strbavi :D) drzim ti palce, aby si coskoro nasiel svoje stastie :) aj drzim palce aj sebe (sak co sa budem, egoizmus vladne svetom) :)

Genesis

ajusa:

kludne si sa mohla realizovat ty :) ... osobne som plny ocakavania tvojich rad :)

inak ty musis byt asi telepatka ked vies ze cry chce danu temu zmazat :)

Ajuša

No to ste tej CRY teda pomohli, nečudujem sa, že chce tému zmazať, len dúfam, že následne si nepôjde dať mašlu.

Genesis

TA3:

tak ja som horsi pripad barana :) ... ja sa hlavne neviem zmenit s vecami co zmenit nejdu pretoze stastie cloveka zavisi v drtivej vacsine najme od nich ... optimizmus je len male percento uspechu ... optimisti a silno veriaci boli aj indiani ked utocili na ozbrojene kolonialne jednotky :)bohuzial ich optimizmus ani viera v to ze ich predkovia ochrania im vela stastia a uspechu nepriniesli ... tento zivot je ako velka 3D strielacka ktorou sa kazdy musi prestrielat sam ... bohuzial niekto sa do tej strielacky rodi so samopalom iny s tankom a ini len s prakom a este aj slepy ... nikdy nebudem obdivovat cloveka v tanku a brat si jeho rady k srdcu co presiel tuto hru

a TA3 to ze si myslis ze si nasla toho praveho :) .. vazne ti to prajem aby si mala pravdu :) .. ja som si to uz myslel 12 krat :)... bol som plny optimizmu .. dokonca som sa mal zenit a snazili sme sa o dieta ... a vidis ako som dopadol

zoberte si ze ste male dieta a ste smutne a potom k vam pride pan a da vam lizatko a vycari vam usmev na tvari :) .. zacnete sa tesit a ste plny nadeji a optimizmu ... tu vsak ten pan vam to lizatko vytrhne z ruky a otrepe vam ho o hlavu a mlati vas este dalsiu pol hodinu ... vysledok je ze ste boli stastny asi minutu kdezto nestastny minimalne pol hodinu ... taketo mi uz zivot spravil niekolkokrat aj napriek tomu ze som bol optimista a to je preco som sa vyvinul v pesimistu

ta3

neda mi nezareagovat

Genesis
fandim Ti, lebo ja som tiez baran a tiez slovo vzdat sa alebo zmierit sa by si tazko nasiel aj v mojom slovniku, ano, dokazem sa zmierit, ale iba s vecami, s ktorymi fakt pohnut nejde, ale inak pevne kracam za svojimi castokrat na prvy pohlad nerealizovatelnymi snami, ja som dokazom toho, ze pozitivna mysel robi zazraky, pravdaze ale na ceste za svojim cielom nesmies ani raz zavahat, lebo Ta to hned hodi o 5 krokov dozadu a potom mas pocit, ze sa aj snazis, aj to nikam nevedie, fandim Ti aj preto, ze sa javis ako velmi inteligentny mlady muz, ale vravis, ze iba na tomto fore, kde sa nemusis na nic hrat, si pesimista, ze v realite, ked Ti o nieco ide, si optimista, ale ja v tom vidim rozpor, ak si v podstate na zaklade dlhodobejsich neuspechov pesimista, darmo sa navonok tvaris, ze si optimista, to nie je uprimne, to je v podstate pretvarka, ktoru citlive okolie vyciti, spominas, ze po 14 rocnom neuspesnom hladani sa z Teba stal pesimista, vies ako dlho som hladala lasku a spravneho muza ja? cca 35 rokov a ani tak som sa nevzdala (pravi barani su uz raz taki) a vies co?, konecne som ho (aspon sa tak zda) nasla, takze nehadz flintu do zita, od zivota nechces zazraky, iba starostlive citlive ziena, s ktorym by si si chcel zalozit rodinu, no tak hlavu hore, inak to skvele dievca fakt nestretnes

Sway
Tebe v tom cudzom svete uprimne zelam vela lasky a stastia, mam rada odvaznych ludi

Kto sú ženy

Sme všetci pomýlení. Všetci asi zle vidíme!
Naši mladí aj starší povätšine chodia strážiť Západné deti a seniorov.
To sa im žije a strúha v práci aj v živote kariera a aj so slúžkami chodia na výlety okolo sveta.Prvej v dávnejších časoch ženy toľko nerobili mali viac času na seba aj rodinu.
Kapitalizmus a hlavne komunizmus zotročil ľudí a hlavne ženy na celom svete! Dnešná doba je krásnym príkladom.
Hlavne ženy by sa mali zamyslieť či idú ľudskou históriou správnym smerom.
Mnohí si dnes dávajú otázku : sú dnešné ženy ešte ženy? Veď dnešní muži už nemajú koho ochraňovať a o koho sa starať ! Dnešné ženy sú vzdelané a pekné , ale sama samostatnosť.
Takže sa nečudujte, že bývate väčšinou na všetko sama. A rána bývajú ťažké, keď je človek väčšinou na skoro všetko sám.

Genesis

sway

ja netuzim po pracovnych uspechoch alebo aby ma niekto obdivoval ... vsetko co som od tohto zivota chcel bolo mat svoju stastnu rodinu a robil som preto a este stale robim co je v mojich silach

BTW mozno sedim za netom :) ale popritom sa ucim anglinu a na pokeci a lide cz hladam niekoho na vztah ;) viem ze su to neni tie naj miesta lenze bohuzial ziadne lepsie nepoznam :)

pa :) a vela pracovnych a inych uspechov .. a drzim palce s tym ragbistom