Život...

Príspevok v téme: Život...
_Cry_

Vidím , cítim , počujem .. teda vnímam ale aj napriek tomu mám pocit že nežijem .. Tento život je pre mňa len záťažov ! Musím žiť pre iných ... pre moju rodinu , preto aby som niečo bola a aj tak mám pocit že som veľké nič .. Kedysi som sa ráno budila s úsmevom na tvári a teraz sa budím so slovami : \\\"a k*rva ďalší deň predo mnou\\\" ... Prostenechápem načo je to celé odbré kam smeruje celý ten život a o čom celý život je ...

zuzana1223

Genesis,

Kazdy ma iny vkus, krasa je v oku pozorovatela. Tym nechcem povedat, ze ludia si nehladaju partnera aj na zaklade fyzickej pritazlivosti, samozrejme ze to hraje dolezitu ulohu, ale len preto ze si zatial nemal stastie s laskou neznamena, ze sa to nikdy nezmeni, ale s pesimistickym pristupom a zatrpknutostou to bude ovela ovela tazsie (a bolo by tomu tak aj keby chlap bol super krasny).

Schopnost ucit sa: Bol si niekedy u psychologa? Je vela deti, ktore maju problemy s ucenim kvoli deficitu pozornosti a podobne. Mal si problem s pamatou alebo sustredenim?

Neviem ako sa vyjadrit k tomu zdraviu lebo nespecifikujes co ti je?

Neber to, ze na teba utocim, len ma zaujimalo preco mas taky negativny postoj k zivotu.
A este ma napadlo, ludi by si mal obdivovat na zaklade ich cinov, nie krasy, zdravia, a podobne.

sway.

Genesis ale noo po poslednom prispevku vidim,ze mas nadej :-) Dajme si kavu,nalejem ti trochu optimizmu :-)Sice odchadzam do dalekych krajin o mesiac,ale na ludi ,co stoja zato si vzdy najdem cas.

Genesis

sway

a nie ze obdivujem slabych ale ide mi o slabych

su znevyhnodneni v tomto zivote a maju to daleko tazsie ako silnejsie jedince

Genesis

co z toho nemam ja ?

krasu: vzdy sa mi partnerka hladala strasne tazko (aj v dobe ked som bol optimista) jednoducho nebol o mna zaujem a ked aj bol vzdy si po case nasli niekoho krajsieho

schopnost ucit sa: vzdy som musel daleko viac v skole driet ako ostatny aby som sa nieco naucil

a momentalne uz mi chyba aj zdravie

niekomu sa to moze javit ako uplna blbost ... lenze cloveka taketo nedostatky vedia riadne poznacit .. hlavne ked byval citlivy

Genesis

zuzana:

ono som sa zle vyjadril

jednoducho obdivujem len tych co sa narodili ako slabe jedince a nieco dokazali ... nie tych co nieco dokazali a pritom boli pekni, inteligentni, zdravi, s velkou adaptacnou schopnostou a odolnostou voci stresu a dobrou schopnosotu ucit sa ... proste to ze uspeli je v ich pripade zasluha daleko viac prirody ako ich samych

sway.

A konkretne rady?Ja som velmi sprosta..beham a beham o zivot,pracujem a pracujem o zivot,zabavam sa a skoro vzdy ide o zivot :-)) To nie su velmi vybalancovane rady.Ale celkovo.
1.treba sa mat rad
2.treba si drzat urcity odstup
3.treba si zabezpecit aby ta co najviac ludi z okolia malo rado
4.tvrda praca
5.diplomacia alebo schopnost sa predat
6. mat rad zivot a ist stale dopredu,nepozerat na minulost
7.nerobit to na ukor slabsich..
tolko k mojim konktrtnym radam:-)