Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť srdcového svalu

Príspevok v téme: bolesť srdcového svalu
sonaja

ahoj, prosila by som o radu, moj problém že pri "väčšej" námahe ma bolí srdce resp. asi sval. asi 2 roky dozadu som chcela začať behať ale veľmi rýchlo som skončila. pomaličky som sa rozbehla a neprebehla snáď ani 100 m. a musela som zastaviť kúli bolesťi srdca. odvtedy som radšej ani neskúšala behať. ale stáva sa to ak sa ja napríklad ponáhľam...jo sakra ponáhľam ale keď sem chceli s malím doma hopsať na zumbu. čo som tiež musela teda zrušiť. chodievam na kardio na kontroly pravidelne koli aritmii čo som mala a katatrizácii čo som 2 x absoplvovala. s tým už mám od vtedy pokoj. ale vždy zabudnem na to doktorku upozorniť. taka som vytemovana keď tam idem že vždy zabudnem. už som aj rozmýšla a jej zavolať aby ma poslala na nejaké vyšetrenie ...záťažovej...no ale moja hlava derava.
dakujem

sonaja

no žial zabudam.... pretože sa s tým stretnem tak 23 x do roka a p. doktorke (srdciarke) chodím 2 x do roka no a proste vždy na to zabudnem. no už si dám pozor !

llek

Mala by si si dat spravit Ergometriu- teda zatazove EKG, aby sa vylucila/ ci potvrdila ako pricina tvojich tazkosti ischemia- teda nedokrvenie urcitej casti srdca pri namahe. Ked zabudas, mas si svoje tazkosti zapisat na paier, nechce sa mi verit, ze bolest na hrudniku pri namahe clovek zabudne lekarovi spomenut.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť srdcového svalu - Fórum - ZDRAVIE.sk