Dobrý a príjemný zubár v GA

Rencita

a injekciu si uz mala niekedy ? lebo ja mam taky strach ze bez injekcie si nedam urobit nic ...myslim tym aj vrtanie a najlepsie by bolo keby mi mohla jak mi to umrtvy aj viacej zubou urobit .. :/ neviem ci sa to da ...

User_37597

no mne to hovor...ja som u nej nebola dlho a tiez mam dost dokazene zuby..nemam tiez preventivku a chystam sa po lete si ju spravit a od buduceho roka podstivo si dat vsetky spravit.
neni zla...videla ze sa bojim tak bola jemna.stale ma ukludnovala a hovorila co bude robit atd...akoze ta zubarka v hornych salibach to je cista hroza...milujem ked vidi ze tam sedi slovak na kresle a rozprava sa so sestrickou po madarsky.
je naozaj velmi dobra...skus uvidis.

Rencita

lenze ja nemam preventivnu urobenu za min rok takze asi budem doplacat v plnej sume ...ja chcem tiez biele plomby a som vo všeobecnej ... nemam rada neprijemne zubarky :/ :( a mala som taku jednu skolsku ktora ma sprepacenim zdrbala aj za jeden kaz .... a vypravala onom 5000 rokov ...

User_37597

aku mas poistovnu? ja mam doveru a ta je uplne na spodku rebricka s preplacanim,..takze to je take ze za jednu blombu asi tak 7-10 eur ak chcem kvalitnu bielu.
ale je to skolska(nie sukromna)zubarka hlavne takze neni draha.