trva,kym sa spravi

Príspevok v téme: trva,kym sa spravi
adula19

Dobry den

chcela by som sa opytat,s priatelom stale ked mame oral a ho fajcim proste trva niekedy aj hodinu kym sa spravi.Cim to moze byt? priznal sa ze mal strasne vela zien moze to byt tym ze som slaba ? kedze on je moj prvy muz v tomto smere? vzdy sa hanbim trapims a fajcim ho velmi dlho proste trva to kym sa spravi...cim to moze byt?dakujem

Otko

Počuj Zlatko,kup robota,čo plno nahradí ženu a strč mu ho do tretej dierky z ľava a bude za minutu hotový-to je mlynček na mäso!Pozor!!!Nie z prava,tzam by mu naň prišilo gombík!!!

kvietocek20

civole :D kde ja by som tiez hodinu vydrzala :D to musi byt fajne psycho :) mas tuu dobre rady, nebudem sa opakovat :) hlavne sa jeho spytaj ako to ma rad a striedaj to :)

blondula

tak hodina by bolo aj pre mna velmi dlho keby mi priatel robi iba oral :DDD asi by sa mi klitoris scvrkol a uz vobec nevysiel :DDD treba to striedat,raz usta,potom rukou,sem-tam si na neho hopsi a zase mozno rukou,ustami.... musis striedat a vsimat si ako sa mu to paci.mozno musis trosku "silnejsie,drsnejsie",jemnejsie....

bibisa.... tak to mam aj ja taky problem ze po 5 minutach ma huba boli :DDDD najlepsie,ze ja som chcela aj par krat vyskusat bastrnguvat nohami a vzdy take krce som dostala,ze ani prstov som sa chytit nemohla :DDD

User_37597

a tu sa mi nuka otazka ci nahodov neviete ake to je pre chlapa ked ho fajci zenska s piercingom.idem si dat nabuduci tyzden :D

User_37597

akoze mna ja si usta prestavam citit po cca 5 minutach :D
ked vidim ze to nepojde tak zacne aj s rukou a neskor ho spravim z rukou ak je to naozaj akutne :D
vsak ale ved sa pohraj.ja ti tu nebudem davat navod ze takto si ho vloz do ust a takto ho hladkaj jazykom :D
vsak co robis s lizatkom to iste rob aj s penisom.skus ho hrizkat,oblizovat,cmulat atd...
more chlapi ozvite sa a dajte jej radu :D

Inner

nech ti povie, ako to ma najradsej, potom by to tak dlho trvat nemalo ;-). Hodina je fakt dlho, to si neviem ani predstavit, ako by ma uz vsetko z toho bolelo... tiez by mohol byt tvoj priatel v tomto ohladuplnejsi a pomoct ti s tym...

anjelik:)

bibisa asi tak :D ak sa nepodari do pol hodiny serem nato :D..teda vtedy prebera velenie on,ved je to prirodezene ze ak nevies najst spravnu rychlost a intenzitu, tak sa pripoji aj partner a zacne ti pomahat, bud tak,ze ti zacne neobvykle narabat s hlavou alebo sa jednoducho zacne spravat ako pri normalnom sexe :D