Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravotne problemy.. co to moze byt?

Príspevok v téme: Zdravotne problemy.. co to moze byt?
PeterKA1

Dobry den,
Mam 23r. asi pred mesiacom a pol som prekonal crevny meteorizmus neznameho povodu. Bolelo ma brucho asi 2 tyzdne, ze som nevydrzal mat na nom ani ziadne oblecenie. Potom nastalo zlepsenie stavu.
Bol som u chirurga, gastroentrologa. Kde mi bola urobena gastroskopia vysledok negat. rengeny brucha v pohode .. sonografia organov vsetko v pohode.. Odber krvy, vysledky vraj vsetko OK. Test na helicobactera negat. Po liecbe probiotikami a diete sa stav zlepsil a s bruchom bolo vsetko v pohode. Probiotika beriem stale.
No nastali dalsie problemy, mal som pocit slabosti, bolesti hlavy, pocit tazkej hlavy, celkove napatia a trasu v tele (tras nie je viditelny na vonok), sem tam mi mravci v chodidalach, pisti a puka v usiach. To pretrvava asi 3 tyzdne.
Bol som u kardio lekara lebo ma sem tam pichalo na hrudi. ekg a echo v poriadku. Bol som u neurologa poslal ma na EEG - v poriadku, bol som u ortopeda ten mi zistil miernu scoliozu a blok krcnej chrbtice, lordozu v blokoch od c2 do c7 inac ziadne zmeny vyrastky a podobne. bol som na MRI mozgu - vsetko v poriadku, na krcnej chrbtici bola potvrdena ta lordoza od c2 do c7.
chodim na rehabilitacne cvicenia ale zeby to nejako pomahalo tak to nie.
bol som este na ORL kvoli tomu ze mi v noci pred zaspavanim pisti v usiach a pri prehltani mi v nich puka.
dostal som zodac a tanakan .. este som to zatial nebral. vraj asi som na nieco alergicky, merala mi tlak v usiach a vraj je to ok.
v auguste este mam ist na emg noh.
bojim sa ze mam nejaku svalovu chorobu ze preto ten pocit tazkej hlavy a tlakoch v hlave :( aj ked to moze byt aj z krcnej chrbite aj ked ako povedal ortoped ze ten blok a lordoza to sa vraj nestalo z dna na den ... alebo to je vsetko stresu?
vlastne mozem povedat ze za mesiac a pol som este nemal den ked by som mohol povedat ze je vsetko v poriadku. kiez by bolo vsetko take ako pred mesiacom a pol .. ale cas uz vratit nejde :( ...t najviac ma trapi ci nemam svolovu distrofiu alebo nieco take so svalmi... najvacsie bolesti krku a hlavy pocitujem v sede, chodit chodim normalne vtedy je stav lepsi, dokonca mozem kludne aj behat, ci chodit po schodoch nemam problemy s dvyhanim tazkych veci a podobne. len ked sedim trebars za pc alebo proste niekde v sede a nemam o nieco opretu hlavu alebo podlozenu rukou nastanu bolesti hlavy :( a vobec v celom tele niekedy pocas dna citim ako mi cukne sval a podobne

krado

Treba skusiť biorezonancne vysetrenie, je to alternativne lieenie sice,ale pomaha. Mam s tím dva roky upsených skusenosti.

Lina93

Ja mám rovnaký problém... Z ničoho nič som dostala v januári panický atak a odvtedy to ide... tenzná bolest hlavy ako keby som mala okolo nej obruč.. pocit ťažkej hlavy bolesť chrbtice slabost končatín... Idem v júny na MR mozgu a chrbtice tak som zvedavá... Podla mňa to máme všetko zo stresu plus zlý faktor sú aj problémy s chrbticou... Najhoršie je to v sede a lahu.. Preto sa snažím čo najviac hýbať, aj keď sa vačšinu dňa učím.. no bolest ma sprevádza každý deň a analgetiká nepomáhajú...

Lia via

Ahoj, mam toto iste, myslela som si ze mam tetaniu, ale test ukazal negativny vysledok. Mam rovnako ako ty blokadu krcnej chrbtice a ked si opriem rukou hlavu, je nenormalne ako sa mi toci hlava, aku mam hlavu tazku. Niekedy mam aj slabe nohy a trpnu mi ruky, piska mi v usiach a najma mam strasne zavrate a tocaky.. Myslim ze problem bude v chrbtici, skus masaze a fyzioterapiu, mne to pomaha. Inak mam niekedy pocit ze mam tiez nejake svalove alebo nervove ochorenie, obcas mam tik v oku alebo ma drazdi svetlo...

nikii22

helicobacter je len jedna vec co s apokusali ti zistit. podla mna je problem v oblasti brucha-mozno mas dakeho parazita(a tych je strasne vela takze mas co zistovat-a lekari na moznost parazitov akoby obcas zabudali)

PeterKA1

Lulu2011 SM vyvratila magneticka rezonancia mozgu .. toto mi povedala doktorka ze urcite SM nie, presne som sa na to pytal lebo priznaky viedli aj k nej.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdravotne problemy.. co to moze byt? - Fórum - ZDRAVIE.sk