Neviem si poradiť s domacimi pracami

Príspevok v téme: Neviem si poradiť s domacimi pracami
bazalka

som príliš poriadkumilovná mojej dcére aj manželovi to vadí lebo sú to bordelári.ja nestíham všetko variť,upratovať,prať aj žehliť ..skrátka domáce práce nestíham robiť.dcéra sa stále rozčúli ked jej poviem aby si upratala a končí to plačom . manžel namiesto toho aby sa tešil že ma upratane nadava že zase upratujem proste nestiham domacnosť a už ked pridem večer nevladzem pozerať ani televizor, taka som unavena. poraďte ako na to.

angela85

ty kono "manžel zavolal známu, na upratovanie" to je dobre, ale podla mna prehnane, nedaj boze ze by ste boli vazne PN

Deee

My mame presne taky systém ako blondula, návšteva moze prísť kedykoľvek, upratane aj napecene je vždy, teraz ked som však uz dva mesiace mimo, manžel zavolal známu, na upratovanie, dúfam, že si ju nechame aj ked sa vrátim :-) inak ja tiež nedokážem relaxovat ked je bordel...

system

a ja som si myslel ze to len moja mama :D ved nechajte nas bordelarov, my nechceme zit v sterilnom prostredi. Chceme mat prach a lyzicku od jedla na stole a rifle prevesene cez stolicku nie poskladane v skrinke. Ani sa necudujem ze ich to vytaca aj mna to serie, ked to niekto s poriadkom prehana.

blondula

ja to riesim krikom :DDD jednoducho ked ma nikto nepocuva,poupratujem veci tak,ze vsetko pozakladam,odlozim,vyhodim,prelozim,zalozim... a ked niekto nieco hlada,jak jasne a zretelne poviem,ze svoje veci nech si davaju na svoje miesto,ked vedia,ze idem upratovat !!! tiez si potrpim na poriadok a aj na to,aby vsetko malo svoj system :-( ale uz sa ucim trosku "spomalit" ... ku mne ked som byvala sama,mohla hocikedy prist navsteva,vzdy som mala upratane a vzdy aj nieco upecene :P

hviezda01

ja mam kolegynu,ktora je podla mna az prehnane poriadkumilovna...viem,ze je to jej vec,len mi strasne vadi,ked na kazdom,respektive u kazdeho, vidi stale nejaky bordel..co ja povazujem za normalne a vobec mi to nepripada,ako neporiadok,to ona povazuje za bordel...potom sa cuduje,ked jej poviem,ze by som ju nezavolala tam,alebo hentam...niezeby som ja mala doma neporiadok,to nie,ale niesom otrokom svojho bytu a iste veci mi prosto nevadia,ktore by jej napriklad vadili...je to podla mna chore...a potom nic ine od nej nepocuvam,ako bola u niekoho na navsteve a ohovara ho,ako mal upratane a tak...

angela85

mozno to nevyznelo najlepsie, ale aj mi sme mavali peklo za nepovysavany koberec ci tak, ale mi sme dospeli, vela povinnosti som prevzala ja, kedze ma chore nohy a ona je stastna ze si po robote lahne, ved riad sa umyje aj neskor. a ja upracem ked mam na to cas. a mama zacala chodit po nastevach a kavickach a zacala viac citat knihy a venovat sa vnucencom, ale vari iba ona. mozno v isty den rezignovala na upratovanie a neskor si zvykla na iny sposob zivota a nie sa furt nahanat aby vsetko bolo tip-top

karlicka

angela85 :

super názor,ja som na to prišla dost neskoro,až teraz viem,že to bolo choré...
aj keď rada sedím v upatanom byte :-)

niektoré veci som si málo všímala pri upratovaní...a manžel možno ani nestál o to,aby bolo AŽ TAK DOBRE UPRATANE,MOZNO CHCEL BYT SO MNOU ( ale ja som nemala čas na neho ani na deti ...:-( )
teraz vidím,kde som robila chybu...

bazalka,pouč sa z toho

angela85

xixi, pripominas mi moju mamu, neboj raz ta to prejde, ale proste si budes viac uzivat veget a zistis ze svet sa nezbori ked bude na koberci omrvinka