Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hyperaktívny mechúr, každých 10 minút

Príspevok v téme: Hyperaktívny mechúr, každých 10 minút
silvus28

mám veľký problém s hyperaktívnym močovým mechúrom, cikať chodím úplne každých desať minút, a vždy ho mám úplne plný...už som preto aj skoro prestala piť, vypijem len dva poháre vody za deň!!! zato kávu si neviem odoprieť...môžem mať nejaký zápal? pomôžu nejaké voľnopredajné lieky z lekárne? ďakujem

RNG

Stres sposobuje nielen hyperaktivitu mechura, ale aj stovky ovela vaznejsich zdravotnych problemov. Preto ho treba odstanit, su na to rozne metody, viac na to odomna si mozete vyguglit uvedenim slova stres a mojho nicka.
Kava je silne mocopudna, ale ucinok je len hodinu-dve, nie cely den.
Samozrejme ked ma clovek nejaku nakazu, nizku viralnu imunitu alebo zamorenie v tele to k tomu moze priamo prispievat.
Na posilnenie "drziakov" pomahaju Kegelove cvicenia, pozri na
en.wikipedia.org

malaanka

áno káva je veľmi močopudná.Ešte sa berie aj Eurin na dráždivý mechúr.Bohužiaľ,lieky sa musia brať stále.Treba upraviť aj psychiku.

kukulka

reagujem na prispevok od Bazalky, spasmed som brala aj mictonorm aj toviaz a vsetky tieto lieky maju utlmit hyperaktivitu mocoveho mechura no mne nezaberaju, moze to byt aj stresove, absolvovala som neurologicke vysetrenie a caka ma aj psychologicke v pondelok tak drzte palce babenky

bazalka

Ja mám tiež problémy s hyperkatívnym (dráždivým) močovým mechúrom. Nejak som si to neuvedomovala, ale po dvoch zápaloch močových ciest som okrem častého močenia mala nepríjemné pocity v oblasti močového mechúra aj rúry. Výsledky kultivácií a pod. som mala o.k., tak som si už pripadala ako hypochonder. Nakoniec som sa dostala na urológiu, kde mi povedal, že mám hyperaktívny močový mechúr. Nasadil mi lieky, ktoré ho tlmia. Volajú sa "spasmed" a ževraj ich musím brať dlhodobo. Podľa mňa si daj najskôr vyšetriť, či máš v poriakdu moč, či nemáš nejaký zápal, lebo aj z neho sa chodí často na WC, až potom rieš hyperaktivitu močového mechúra. Veľa zdaru :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hyperaktívny mechúr, každých 10 minút - Fórum - ZDRAVIE.sk