Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byť krajšia! Ako na to?

Príspevok v téme: Chcem byť krajšia! Ako na to?
TrQi8

Mám len 16r. Od malička som škaredá. Mám nesúmernú tvár,vyrážky,velký nos riedke vlasy,krive zuby. Postava je celkom fajn , aj ked nie je dokonala! Ja viem , že nezmením to , že som skaredá ale mám už velmi nízke sebavedomie a potrebujem ho aspon trošku podvihnúť. Pomôžete mi , čo mám robiť aby som bola pekna ? Nejaký dobrý šampon,niečo na pleť ? Nejaké tipy,rady na hocičo.. Ďakujem :)

zuzzika

Skus make up tutorial, hair tutorial na youtube. Na postavu zasa nejake cvicenia+ strava.ak chces daj mail a napisem ti

Niamey

Ak clovek vie ako na to, z kazdeho skaredeho kacatka moze byt nadherna biela labut.
Ak ti to financne prostriedky dovoluju (aspon do istej miery), mozes sa skusit upravit tzv. permanentne. Permanentne riasy (trsy), permanentna uprava obocia, atd. Tak isto tu bol spomenuty strojcek na zuby, nasledne si zuby mozes vybielit pomocou pripravku Biela perla (nechcem robit reklamu, len odovzdavam vlastne skusenosti, mne to velmi pomohlo).

girl259

potrebujem pomoc hocijaka rada je dobra...som tucna a moje vlasy su otrasne mam vysku 173 a vazim 67 chlapci ma ignoruju a moja kamaratka mi vravi ze som pekna ale nq nej vidno ze si robi iba srandu a potom ma ohovara pred vsetkymi a ja potrebujem pomoct co by som zo sebou mala urobit

vikiiiii

Tkze...mam 11 rokov.Som 151cm vysoka a mam 52/53kg.Mam tucne litka,stehna a brucho.Nikomu sa nepacim a niesom velmi pekna a mam zltsie zuby a krivsie.PROSIM POMOZTE MI MOC TO POTREBUJEM.PROSIIIIIM!!!

vikiiiii

Nie som velmi pekna a postavu nemam vobec peknu mam velke stehna a lytka a tiez aj brucho.Mam zlte zuby a trocha krive a nie som pekna chlapci ani nevedia ze exustujem a nikomu sa nepacim.Mam 11 rokov.

kukuricaicai

Pekne sa obliekať prosím neskúšaj, lebo to väčšinou nedopadá dobre... Choď si nájsť nejakého odborníka na oblečenie! Ale oblečenie je maličkosť. Tvár si denne natierať kačacou masťou, počkať 30-60 minúť, a potom si to zmi mliekom, ale kravým!! keď ani to nepomáha tak si rozmixuj uhorku so slaninou a natri na tvár. Keď pocítiš zmenu, zotri si to obyčajnou vreckovkou, salvétkou alebo WC papierom. A keď už naozaj nič nepomáha, prelistuj si oriflame/avon alebo choď na plastiku. Mne tie prírodné suroviny veľmi pomohli, už minimum 8x ma poprosili za modelku, pre moju krásnu pleť a žiarivé oči, ale ja nie som ten typ, tak nič :)

kikrirk

to že máš podla teba nesúmernú tvár môžes využiť. Počúvaj veď byť dokonalým a pekným je takááá nuda. V líčení ti neporadím kedže ja sama sa nelíčim a to mám 18 rokov jednoducho mi to strašne prekáža a to nie som kráska. Mám velký nos moja tvár tiež nie je moc súmerná a mám vyvinutú čelovú kosť ako chlap ale oči mám výrazné takže s dlhými mihalnicami odprírody takže oči sa ja ani skrášlovať nemusím. No a som tu kedysi ma to sralo ale už mi je to jedno a zmierila som sa s tým ako vyzerám a poviem ti nikdy by som nechcela mať tvár ako jemná modelečka s chutným malým nosom i keď kedysi si som chela ale čím je človek starší tým si viacej zvyká na to ako vyzerá a neboj sa keď budeš mať 18 budeš určite krásna. Kedysi som aj mala problémy s akne fuuu to bolo hrozné tvár som mala ako dalmatínec ale teraz už to uplne zmizlo a len občas sa mi na čele spraví pár pukov ale už to nie je taká katastrofa. Moja babka, prababka aj mama nikdy žiadne akné nemali ani v puberte a že vraj v tej dobe minulej ani decká akné nemávali možno sa aj nejaké našlo. Podla mňa je to všetko tým zlým vzduchom a nesprávnym stravovaním

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem byť krajšia! Ako na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk