Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kutiky na ustach

Príspevok v téme: Kutiky na ustach
Lenka12345

Ahoj.Asi pred 3 tyzdnami sa mi zacali robit kutiky na ustach-nikdy predtym s ami to nestalo a ak ano,tak to trvalo asi den a na druhy uz bolo vse ok.Myslela som,ze aj toto rychlo zmizne,ale bolo to cim dalej horsie,zacali sa mi tam robit male chrasticky,tak som sla do lekarne a tam mi na to dali Riboflavin.Brala som ho par dni a nastastie to preslo.No akonahle som tabletky vysadila,kutiky sa mi zacali robit znova.Neviete cim to moze byt a co sa da robit,aby mi to zmizlo uz uplne?U lekarky som s tym nebola,zatial tomu nepripisujem tolku vaznost.Len ma to zaskocilo,lebo nikdy predtym som nemavala ani kutiky,ani opary ani ziadne ine ochorenia pier.Vopred dakujem.

aloepriroda

Veľmi pomáha tyčinka aloe s jojobou, za dva dni ani nevieš,že si mala kútik.Fakt sa oplatí vyskúšať.
Aloe Lips (4,25 g) - balzam na pery
Zloženie: aloe, vazelína, jojobový olej, včelí vosk.
Účinky: upokojuje, vyhladzuje a zvlhčuje popraskané a suché pery napomáha pri prevencii herpesu.
- zabraňuje bolestivým prasklinám pokožky /vhodný aj na nohy /
- je ideálnym pomocníkom v núdzových situáciách, ako je napr:
- uštipnutie hmyzom
- drobné rezné rany či popáleniny
- pomoc aj prevencia pri oparoch
- ekzém v oblasti očí
- zvýšenie lesku pier pri podklade matného rúža
- zvýraznenie lícnych kostí a oblasti očí
- uvoľnenie tesného prsteňa z prsta
- opar v oblasti pier pri prechladnutí
- ošetrenie uší pri spálení slnkom
- na ošetrenie citlivých bradaviek / kojace matky, športovci/
- vonkajšie hemoroidy
- kúzelná palička pri detských odreninách,drobných porezaní
modrín
- ošetrenie vyštípanej pokožky pod nosom pri prechladnutí a
nádche
- na ochranu obočia a oblasť línie vlasov pred farbením alebo
nanesením mlieka na zhnednutie pokožky bez opaľovania
- na pálenie po bodnutí a svrbivé vyrážky
- na zmäkčenie suchej kože
- rezné rany pri holení
- pri popŕhlení pŕhľavou

viac na :www.aloepriroda.com

redline

ja som zasa pocula ze si mas natriet kutiky mazom z ucha ale takto ak mas kutik na pravej strane tak z praveho ucha, ak na levej tak z laveho:) ale nevem ci to pomaha:)

Ajuša

Určite vitamíny chýbajú a nepi po druhom a ešte si ich utieraj smerom do úst aby boli stále v suchu. A taký babský recept, šúchaj si kútiky s vlasmi ak ti teda dočiahnu:)

Lia86

Lenka,

Aj ja mavam s tymto problem, mne pomaha ked zacnem uzivat zvysene davky vitaminu B, B-Komplex, do par dni sa mi kutiky krasne zahoja, viem co je to mat par tyzdnov kutiky, boli to a je to velmi neprijemne. Skus tie zvysene davky vitaminu B. Drzim paste.

hmmmmmmmmmmm

kutiky maju rozne priciny, najcastejsou je kvasinkova infekcia,preto by ti lekarka vedela pomoct preliecit, mne ked sa urobi kutik,tak pouzivam propolisovu tinkturu,ale tu nemozu pouzivat ludia s precitlivelostou na vcelie produkty.sice to stipe na zaciatku,ale do druheho dna sa to zacne hojit.a samozrejme b-komplex.takisto kutiky su casto sposobene aj nedostakom zeleza- anemiou,necitis sa unavena v poslednej dobe, nemas nadmerne biele sliznice?napr dasna a spojivky/ked si stiahes spodne viecka dolu.../preto si myslism,ze by si mala ist k doktorke,kedze sa to taha uz tak dlho, normlane by sa ti mali zahojit do tyzdna...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kutiky na ustach - Fórum - ZDRAVIE.sk