Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte mi nechápem tomu :(

Príspevok v téme: Poradte mi nechápem tomu :(
dada5500

Prosím poradte mi čo mám robiť? Milujem jedneho chlapca, ale neviem či aj on mňa :/ ... Skoro každý večer som sním a je to krásne vilizujeme sa a tak ... je to nádherné a ja neviem prestat nato myslieť :(... Pýtal sa ma či chcem sním chodiť a s radosťou som odpovedala ANO ale povedal že chcel len vedieť či ho lubim nič viac nechce :(... trápi ma to a bolí to, prosím poradte čo mám robiť :(

kafe

No mne sa to čo chlapec urobil vôbec nepáči. Podľa mňa ťa využíva a keď ho to vylizovanie prestane baviť, dá ti zbohom. Popietol ti hlavu, teraz už vie že si mäkká a môže si s tebou robiť čo chce -pozor na to, aby ťa nedotlačil k niečomu čo nechceš. Na tvojom mieste by som si naňho dávala bacha, možno je to hajzlík. Maj trochu hrdosti, nieže sa s ním vyspíš len preto aby s tebou už konečne začal chodiť. Čo keby si sa mu chvíľu vyhýbala? Nesprávaj sa ako jeho pes, že keď si on pískne, pribehneš, bozkávate sa a zase si každý ide svojou cestou. Vyhovor sa, že sa nemôžeš bozkávať lebo máš herpes (daj si bodku zubnej pasty na peru) a ak ťa má rád, bude s tebou rád tráviť čas aj bez bozkávania. Ale skôr by som tipovala, že ťa chce len dostať do postele, nič viac.

Llollo

Skús byť chvíľu nečinná a počkať, čo urobí, nechaj ho, aby sa prejavil. Chlapci sa obcas boja vyjadriť to čo cítia,povedať to, možno aj on. Tak mu daj čas, a uvidíš. Ak neurobí nič, kašli na to, určite je okolo teba kopec chlapcov, ktorí isto stoja za to a istotne nájdeš toho pravého:)
Držim palce:)

lillls

to nebolo od neho fer, ked ti povedal ze len preto aby vedel... za to by som mu riadne vynadala...
ale pockaj nejaký cas... mozno zmení nazor..
drzim palce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte mi nechápem tomu :( - Fórum - ZDRAVIE.sk