Mám 100% istotu?

Príspevok v téme: Mám 100% istotu?
bojazlivka

Pekný deň.Mám veľký strach,že som tehotná.Užívam HA ale vtedy keď došlo k pohlavnému styku som Ha užívala veľmi nepravidelne.K styku došlo pred 10 týždňami.Odvtedy som mala 3x menštruáciu bez meškania,tehotenské testy som si robila 10 a všetky boli negatívne (mám ale strach či sa pri izbovej teplote nemohli poškodiť ak je vonku tak horúco).Jedenkrát mi test ktorý som si urobila asi po polhodine zružovel ale neviem či v tom mieste kde má byť druhá čiarka.Odvtedy som si urobila 4 ďalšie testy a boli negatívne.Ešte mám doma 2 testy,ktoré si chcem urobiť 71 deň od styku a 78 deň od styku,ak budú negatívne už môžem mať 100% istotu,že nie som tehotná?Alebo mám predsa len ísť ku gynekologičke?Mám veľký strach.Ďakujem za odpoveď.

kvietocek20

ta to uz neni v pohode ked si spravi tisic testov :D dievca chod ku gynekologovi nech ti spravi das 20 ultrazvukov... lebo sanca tam stale je :D

bojazlivka

Dnes je to 70 dni od styku,robila som si test z ranneho mocu,citlivost 10 a bol negativny.Mozem mat istotu,ze nie som tehotna?

blondula

hahaaa...dalsia "psychicky" narusena osoba co vykupila vsetky testy v dedinskej lekarni :DDD ja si myslim a to uplne vazne,zeby sa mali robit nejake "eroticke-psychologicke" testy ked ide zenska uzivat HAK.lebo taketo temy sa uz vymykaju zo zdraveho rozumu :DDDD

bazalka

Pre pána, keď si si robila 10 testov, všetky negatívne, mala si odvtedy trikrát normálny menzes, tak naozaj na 1.000.000 % nebudeš tehotná !!!!!!!!§ To, že ti jeden test po pol hodine zružovel nie je dôkaz, že si tehotná. Test sa predsa nekontroluje po pol hodine. To si chceš dokedy robiť tehotenské testy, či si náhodou neotehotnela????

janekMY33

Ale draha kd chces sexovat musis pocitat aj s tim ze budes tehotna?Nechapem preco dievcata zo slovenska to nerobia ako Americanky ktore do 21 iba oral a potom zasuvaju