Urobila som chybu, nechal ma

Príspevok v téme: Urobila som chybu, nechal ma
hlupana

som uplne sama, nemam sa komu vyrozpravať, stale placem a chcem vrátiť cas spať. je mi na nič, chcem zomrieť :( nevydrzim to v sebe dusiť :( mala som milujuceho, pozorneho, chapaveho partnera ktory ma nechal pretoze som sa opila a vyspala sa s druhym. ano, odsudzujte ma, nadavajte mi, ja viem, som si vedoma, co som urobila, velmi to lutujem, hnusim sa sama sebe, nedokazem sa pozriet do zrkadla, :( som bez neho mesiac. :( neodpusti mi uz.. :( co mi ostava ...? trapit sa pre svoju hlupost ?

ba83

ano chyby sa robia múdri sa poučia.. ale to čo spravila nebola len taká chyba to bola chyba softwaru chyba osobnosti atd atd.. také chyby sa ťažko odstraňujú.. to je chyba zložitejšia podla mna..
najlepšie by bolo keby sa tu ozvala niaká nevernica ktorá v mladosti podviedla priateľa a už to nikdy viac nespravila.. či taká existuje podla mna ich je málo

noaa

co myslis tou konstelaciou hviedz ? podla mna to vobec tak byt nemusi.. to ze sa niekto raz potkne este neznamena ze bude potkynat cely zivot..sme ludia, robime chyby a ti mudrejsi sa z nich aj poucia..

ba83

myslel som ked bude správna konštalácia hviedz tak to spraví znova.. tým som nemyslel že bude sama vyhľadávať neveru..
ono je to chyba v človeku..kedže je mladá by jej pomohlo asi si utriediť rebríček hodnôt a čo vlastne chce.. a potom zlepšovať disciplínu lebo v dnešnej dobe ľudia sú strašne zhyčkaný plná huba kecí mega plány a nakoniec všetko ostane pri starom..
ale ajtak ostávam pri svojom že ľudia sa nemenia.. iba ak človeka zasiahne niaka silná udalosť

noaaa

ba83 ty ako mozes tvrdit, ze ked niekto podvedie raz tak uz cely zivot bude podvadzat ?! to je co za skatulkovanie ? kriste pane..

ba83

alex inak ako jej mám ja pomôcť čo ju mám čičíkať a ňuňkať.. alebo jej hovoriť prazdne frázy typu už to viac nespravíš atd..

ba83

alex .. že si niekto rieši problem na problémoch iných? ... ved ja som nikoho nepodviedol ani nikto mna.. nechápem prečo ta urážka.. myslím že si človek nižších morálnych zásad a trošku obyčajná taká plytká osoba.. nerobim zo seba pána dokonalého len som si povedal svoje..

hviezda01

a netrap sa uz tolko,ludia robia chyby denne,ty si na svoju doplatila..:-(..neboj,vsetko chce cas a bude zas dobre