Urobila som chybu, nechal ma

Príspevok v téme: Urobila som chybu, nechal ma
hlupana

som uplne sama, nemam sa komu vyrozpravať, stale placem a chcem vrátiť cas spať. je mi na nič, chcem zomrieť :( nevydrzim to v sebe dusiť :( mala som milujuceho, pozorneho, chapaveho partnera ktory ma nechal pretoze som sa opila a vyspala sa s druhym. ano, odsudzujte ma, nadavajte mi, ja viem, som si vedoma, co som urobila, velmi to lutujem, hnusim sa sama sebe, nedokazem sa pozriet do zrkadla, :( som bez neho mesiac. :( neodpusti mi uz.. :( co mi ostava ...? trapit sa pre svoju hlupost ?

lost

hlupana

no na chybach sa clovek uci najlepsie...

je len na tebe ci sa z toho poucis alebo nie..

to ze ti nedokaze odpustit, tak hold, asi to bude treba respektovat..

mozno je aj lepsie ak ste sa rozisli, ak je to chalan co toto nedokaze odpustit, mohla by vybuchnut sopka o par rokov neskor..

proste

EPIC FAIL... co uz.. ako uz pisali ludia, cas sa vratit neda :)

kazdy clovek urobi chybu, ci uz vacsiu alebo mensiu.. pointa je si to uvedomit.. a poucit sa z toho..

vela ludi ti nadava z dovodu, ze ten co tiez podviedol nebude nadavat na ineho co podviedol a/alebo ich tu vela nie je..

sice sam by som bol extremne sklamany ak by ma moja priatelka podviedla, cize je to dost divne ze sem pisem tak miernumilovne :D avsak ked myslis svoje slova vazne, asi to ani nepotrebuje ziadny komentar (vo forme nadavok), lebo ten co si SKUTOCNE a REALNE uvedomi co spravil, tak toho zerie svedomie viac ako nazor ludi..
~~~~~~
ale neviem no, hlavne to uz nikdy nerob :)
budto prestan pit, alebo sa nauc ovladat mysel aj v takom rezime.. goodluck.
~~~~~~
KrasnyAlex, nech tvoje prispevky cita ktokolvek, akonahle uvidi vulgarizmus, tak si povie ze WTF?! a ked to uvidi v tej istej vete druhy krat, tak zrejme prestane citat prispevok :P ak uz nadavas inym, rob to tak aby ti nemohli nadavat spat, v opacnom pripade ta mozem oznacit za Rymtus-fanusika..

kimono71

pozrite sa ak ju tu niekto chce urazat tak nech ani radsej nepise !!! chybu nerobis len ty sama na svete ale kazdy z nas je dobre ze to lutujes a urcite to uz nezopakujes a poucis sa na chybe svojej a nie na chybe druhych nevsimaj si reci neakych debilov alebo obycajnych dievcat ktor emozno spravili horsiu vec je ovela inych veci ktore mozzno budes v zivote riesit taq si na to davaj pozor a netrap sa co sa stalo stalo sa ak to chces napravit tak daj do toho uplne ze VSETKO !!!!!!

veressa

jeziiiiis.... no a co, ved svatica nie si a chalan snad nie je prtko co ho to zlozi. neumiera sa na to. radsej pozametaj chodnik.

mimik22

Alex a co ty tu ostatnym do kuriev nadavas... sa spamataj...
my sme chybu neurobili a to, ze ju chce clovek povzbudit natom nic zle nie je...
tak drz cerpak