Ockovanie proti rakovine krcka maternice

Príspevok v téme: Ockovanie proti rakovine krcka maternice
opatrna

Ahojte,na trh prisla prva vakcina proti tomuto hroznemu ochoreniu,citala som ze sa ma ockovat pred zacatim sexualneho zivota,ked som sa na to spytala mojej gynekologicky,povedala mi ze vraj to sa ockuje iba ak by som striedala partnerov,alebo ak partner mal viacero partneriek,ale to sa mam kazdeho na prvom rande pytat s kolkymi to uz robil?hlupost... A neviete nahodou kolko to stoji? Za prispevky vopred dakujem.

RNG

zaockovana, vies mna sa toto osobne netyka, ja nebudem trpet na nasledky ockovani, ja sa ockovat nedam .
Ale o par rokov, ked sa vyhodnoti toto unahlene ockovanie, tak mozno aj ty zmenis pesnicku, ale to uz bude pre vsetky zeny plosne zaockovane neskoro.

Popritom su aj ine sposoby, ktorym rakovinam sa da zabranit,nielen ockovanie a su to ucinne sposoby a bez postrannych skodlivych ucinkov. A tie tu reprezentujem , tj sa tu venujem doplnkom vyzivy.

Peto T

basa: Ty si sa aspoň poučila, ale minule sa v jednom fóre pýtala žena, ktorá po prvej dávke mala opuchnuté rameno a červené fľaky po tele, a po druhej dávke detto, len omnoho silnejšie, že či má ísť to skúsiť do tretice!

Propaganda je nepochybne silná a dobre platená, ale človek po takých skúsenostiach ako ona by už snáď mohol zažiť aj vlastný rozum...

Pripomínam, že krvné poruchy sú jednou z najčastejších príčin úmrtia po HPV vakcíne.

zaockovana

RNG ake fakty? tvoje neoverene mastickarske fakty?
tu mas FAKT: v GB zomru denne 3 zeny na rakovinu krcka maternice. z toho dovodu zacali plosne ockovat vsetky dievcata vo veku 13 r, aby zachranili az 700 zien, dievcat a matiek rocne. zatial pouzili 1,4 miliona daviek vakciny a zaockovali 500 000 dievcat. Z toho zomrelo jedno, sice po vakcinacii ale na tumor na plucach!
tak sa spamataj a venuj sa svojim doplnkom vyzivy.

basa

ja som skolabovala v septembri ,kratko po tom(do 2 minut)ako mi pichli prvu vakcinu silgardu, zobrali ma do nemocnice, urobili vsetky vysetrenia, nastastie bolo vsetko v poriadku. Poviem vam taku silnu reakciu som nikdy na ziadne ockovanie alebo odber krvi nemala, tak co to potom sposobilo? na druhu davku uz nejdem ani keby co bolo. Aj gynekolog mi povedal, ze dalsiu mi uz nepichne aj keby som velmi chcela. Cize podla mna si to treba dobre premysliet kym sa date ockovat.

RNG

zialbohu, dufanie nie je nahrada za fakty. A fakty svecia o tom, ze to je prinova vakcina, s nedostatocne znamymi dlhodobymi ucinkami a uz dnes znamymi roznymi skodlivymi nasledkami, ktore sa snazia vyrobcovia zatusovat.
Bodaj by si mala pravdu, ze to naozaj zachrani plno zivotov, ale zialbohu to na to zatial nevyzera.

Vymazavanie kontraverznych tem nijak nepomoze situacii, ked treba klast otazky na firmy, ktore propaguju nedostatocne zname produkty a snazia sa dostat plosny suhlas na masove ockovanie dokonca nanutene na vsetkych.

damian

Je to totalny podvod, nemyslena loz, ze dievca podlahlo kvoli rakovine. Mnohe dalsie dievcata v tej istej skole mali podobne priznaky, ale nevyustili az k smrti.

Na svete uz umrelo vela dievcat po tomto ockovani a este vela aj umrie.