Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ockovanie proti rakovine krcka maternice

Príspevok v téme: Ockovanie proti rakovine krcka maternice
opatrna

Ahojte,na trh prisla prva vakcina proti tomuto hroznemu ochoreniu,citala som ze sa ma ockovat pred zacatim sexualneho zivota,ked som sa na to spytala mojej gynekologicky,povedala mi ze vraj to sa ockuje iba ak by som striedala partnerov,alebo ak partner mal viacero partneriek,ale to sa mam kazdeho na prvom rande pytat s kolkymi to uz robil?hlupost... A neviete nahodou kolko to stoji? Za prispevky vopred dakujem.

petulik

ja osobne som po druhomkole ockovania proti rakovine a cakam na tretie zachvilku..Je to hlupost ze zeny potom umieraju..je to uplne bezpecne ockovanie a stoji 15000 3krat po5000..Som rada ze ma mamm nato dala pretoze takto som aspon chranena

RNG

Opakuje,: zinok selen probiotika a vitamin C odporucam kazdemu, lebo ich v tele potrebujeme.
Ostatne antiviralne sa beru podla potreby.
Kedze su to potravinove doplnky, nemaju sami ani vo vacsine kombinacii ziadne zle ucinky(teda v odporucenych davkach)

RNG

mikri, vedla na pravej strane od tohoto textu su reklamy Google. Aj moja sa tam objavuje pod nazvom Doplnky vyzivy (RNG)Klikni na nu.
Zavolaj do predajni, predavacky ti pomozu. Pytaj sa ich aj na take veci, co nie su v cenniku, mozu ich zohnat podla potreby.A poslu aj postou na dobierku. Casto je to ovela lacnejsie, nez tam cestovat.

ifka

lekar nebude zene vysvetlovat,akym sposobom sa jej vysledky takto rapidne mohli pokazit.urcite si nebude brat na hlavu konflikt v rodine.niekedy zeny zatvaraju oci a zapchavaju usi pred pravdou,ktoru tusia.HPV je prenosne hlavne pohlavnym stykom.je X muzov,ktori chcu vyskusat nieco nove,lebo proste CHCU! a takto nakazia svoje partnerky,ktore by dali za toho svojho aj ruku do ohna.tot vsjo!

mikri

Zoženiem ich u teba v obchode alebo aj niekde inde? Môžeš mi poslať cennik ak ich máš v ponuke? Tieto produkty ktoré uvádzaš mi zmiernia alebo aj pomôžu k vymiznutiu zlých výsledkov? Ďakujem

RNG

mikri, je mnozstvo latok medzi p[otravinovymi doplnkami, ucinnych proti virusom.
Trpezlivo opakujem:
zinok, selen, Lactobacilus Bulgaricus, vitamin C, l lysin,collostrum, aloe,echinacea, baza, astragalus,chanca piedra, GSE, oreganovy olej, lapacho,extrakt z olivovych listov a velmi ucinny chaparal.
Samozrejme to nie su jedine antiviralne,v prirode je ich hrozne mnozstovo, ale tieto su uz na trhu

mikri

Kto si troska pocital na webe tak vie ze vakcina je len "ucinna" pre niektoré!!! typy vírusu. Mám otázku na RNG: mam SIL IIIb a pozit. HPV. Lekári odporúčajú (aj to sa v názore rozchádzajú či chirugicky alebo elektrochirurgicky) urobiť konizáciu. Nevies mi poradit nejake alternatívy ako zmierniť stav. Clovek by aj chcel veriť vo vyliečenie bez takéhoto agresívneho zásahu ale neviem. Veď aj Socrates tvrdil nerezať.... Este by som chcela 1 dieťa, mam 4 ročnú dcéru.Stále hľadám info... A čo sa týka pravidelnej prehliadky čo mi poviete na to že na toto som vždy dbala a chodila každý rok na pravidelné prehliadky a teraz v apríli som išla na preventivku a hneď mi vyšli tieto výsledky. Takže je možné aby za rok!!!! vyšli takéto zlé výsledky? Neviem. Pravda je že som zmenila lekára a ktovie akú pozornosť mi venoval ten predtým. Moje ja my už dávno hovorilo choď k inému... Takže treba dať na intuíciu.

reni

V NEMECKEJ TELEVÍZII NA "SAT.1" V RELÁCII "Akte 08" BOLA DNA 27.05.2008 JEDNA RELÁCIA, V KTOREJ SA HOVORILO O NEBESPECNÝCH VEDLAJSÍCH ÚCINKOCH TOHOTO OCKOVANIA.

MÖZU VZNIKNÚT VELMI ZÁVAZNÉ CHOROBY. PO TEJTO RELÁCII SA OTVORILA NA TÚTO TÉMU VELMI VELKÁ DISKUSIA V INTERNETE, KDE SA PRIHLÁSILO VELMI VELA LUDÍ, CO UZ NA TOTO OCKOVANIE SVOJÍM ZDRAVÍM DOPLATILO.

KAZDÝ SI TO MÖZE PO NEMECKY PRECÍTAT NA:
community.sat1.de

NA DALSEJ STRANE, KTORÁ JE PRELOZENÁ Z ANGLICKEJ RECI DO NEMECKEJ, SA PÍSE ZE:

"UZ 17 MLADÝCH LUDÍ NA TOTO OCKOVANIE ZOMRELO"

PRECÍTAT SA TO DÁ NA:
www.razyboard.com

PROSÍM UPOZORNITE NA TOTO VSETKY MLADE DIEVCATÁ, KÝM NIE JE NESKORO, ABY NA TO NEDOPLATILI SVOJIM ZDRAVÍM ALEBO DOKONCA SVOJIM ZIVOTOM.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ockovanie proti rakovine krcka maternice - Fórum - ZDRAVIE.sk