Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nestastna laska

Príspevok v téme: Nestastna laska
Everitime

Spoznal som dievca,chodime spolu vonku na prechadzky,povedala mi ze mala priatela asi pred rokom ktory sa jej zabil,uz ju to preslo s casti.Je tomu nieco cez rok co sa to stalo,priznala sa mi ze sa stretla s nejakym chalanom cez net koli sexu,a ze raz zbalila niekoho len koli sexu,ze jej to chybalo,ked mi to povedala velmi ma sklamala.Sme kamrati lenze,sme vonku a drzime sa za ruky,sadneme si na lavicku a ona na mna a bozkavame sa ale len take malinke bozteky,hovori ze som vtipny a citlivy co je aj pravda.Ale nie su to obycajne bozky tvrdila ze ma zimomriavky ked ma bozkava.Raz sme lezali a dajako sa to vymklo z ruky ale ja som ju stopol takze nic sa neodohralo okrem par horuciych bozkov,bola vraj na mna hrda ze nemyslim len na sex ze mam u nej velke plus.Myslim si ze o sex jej nejde,ale myslim si ze jej to chyba teda isto.Bojim sa ze raz sa s niekym strestne viem sme len kamrati nemalo by mi to vadit ale aj tak.Beriem ju ako svoje dievca,teda ja neviem....:(Takto ked sme kamarati sa jej to paci a uvidi neskorsie,lenze ja sa bojim ze sa vyspi s inym,neverim jej co ak teraz s niekym chrape?V sms pise ze sa tesi na mna strasne ma to znervoznuje neviem co si mam mysliet pozname sa cca dva tyzdne.Za tie dva tyzdne sme kazdy den spolu.Fakt to vyzera divne vodime sa za ruky ked ide domov dostanem pusu na rozlucku a tak...Zalezi jej vobec na mne?Ma ma vobec rada ako kamarata?Ona mi veri ale ja jej nie...ale napriek tomu je uzasna !co mam robit?mam myslienky len pre mu je to strasne:(som moc citlivy a lahko sa neham ovladnut...to je velky problem...viem byt kurva chalan..poviem jej par slov a je koniec...lenze to by som nebol ja ...poradte..pls.

lamborginka

preco to neskusit ,,za skusku nic nedas ,, ) mozno to cely zivot budes lutoovat nekor ,,preco si nechat ujst vlak pred nosom , mozno je sanca byt stastný pred tebou a ty ju nechas len tak ujstt,,, nemaj strach ,,,strach je len obava z toho ze moze povedat nie ,,,skusss zabudnutt na strach a skus ,,alebo len nejak naznac,,,zavolaj ju von , budte samy dvajaa a skus to nejak prejavit , ked uviiiss ze cuva, alebo nejak sa stranii ,,ja neviem len prijatia ruze od teba ,,,tak sa stiahni spat ,,ale podla mna skusitt by si mal ,,co ty vies co ona cititiii k tebe a tiez to nevies ,, za skusku nic nedas ,,do toho drzim palce a napis sem potom ako to dopadlo pa ,,

Jozefus73

Ahoj Ľudia.Čítam Vaše príspevky a je to naozaj zvláštne, ako sa dokáže prejaviť náklonosť istej osobe.Mám už 27 rokov a mal by som byť s takýmto problémom vyrovnaný.No zistil som že to nieje jednoduchá vec.Doteraz som cítil averziu voči ženám z dôvodu že som iba trpel kôli nim.Istú dobu som už žil v presvedčení, že nikoho nechcem a budem sám dokonca života.Vo všetkom hľadám niaky vyžší zmysel,pretože koneckoncov to aj tak je.Ale stala sa vec že som sa extrémne zaľubil do mojej kamarátky.No aby som pravdu povedal mal som ju rád ešte od doby,kedy som bol na vojne.Takže sa to prebúdza znova po 8 rokoch.Ona vtedy somnou nechcela byť.Ale na druhej strane sa jej ani nečudujem.Pretože som bol taký,aký som bol.Teraz jej to nechcem hovoriť, lebo ju mám naozaj rád a nechcem jej ubližovať.Pozerám sa stále na jej fotku a pripadám si ako puberťák.Jedna strana rozumu hovorí,že by to mohlo ísť,ale druhá strana je racionálna a hovori že je to blud.Ono neviem čo z toho vyplíva,ale stalo sa to zrovna vtedy keď som si začal myslieť,že som nesmrtelný.(v úvodzovkách),teda imúny voči všetkým ženám.Asi každý dobre viete ako to bolí.
Asi ani nehľadám niaku radu alebo pod.Chcem len povedať,že vždy keď si myslíte že ste najsilnejší v určitej vlastnosti alebo schopnosti,je to úplne naopak.Hawk

lambroginka

No baby vedia byt pekne svinky ked chcu , ako si opisal , asi sa jej pacis ako chlapec ,ale vyziva sa v tom aky si , ze cakas na nu, dvorii jej ze mas o nu zaujem....ale zjavne neviem ci jej ide o nieco viac ako o trosku rozptylenia...dam Ti radu trosku by si mal slecne dat pocittit nech ma cas si uvedomit co chce ja som baba poznam to aj z rozpravania znamych , prepac na tebe podla toho co pises je vidiet ze asi si sa trosku namotkal ked intenzivne mylsis na nu , slecne sa to ocividne paci ...ale neviem..skus sa jej jeden den neozvat, pockaj ci ti zavola sama, trsoku ju zneistiss, a bude sa bat co sa stalo ked sa jej neoazyvas vtedy jejtukne a uvdeomi si mozno aj zrazu bude viediet ci bude chciet byt kamaratka alebo nieco viac ,,lebo takto ta len bude tahat za nos slovami ,,,uvidime casom...zatial kamarati potom uvidime )) to pozname baby ,,vyhovorky ,,)to casom uz nebude ,,)...trsoku skuss slecnu natiahnutt to je len taka skuska ,,aby ajj ona zistila co chce ,,)tak jeden den ziadna sms ziadne stretkoo viem ze pre teba to bude tazke kedze na nu intenzivne mylsiss ale skuss to uvidis ako si ta bude vazit ked sa jej po dni alebo dvoch ozves necakane ,,)skuss to uvidis ze to vyjde)daj na mna )))

xantipkaR

Ja teda neviem s kamarátmi si nezvyknem vymienať horúce bozky...ty sa už preber ste prekročili prah kamarátstva neviem koľko máš rokov, ale pripadáš mi tak na 15.

Deee

Ale si sa namotal...
Pekne si to s ňou vyjasni, bud rucicky, bozky, sex a vernost alebo obyčajný kamarát, nech si vyberie a nie ta takto zmykat...
Normálne sa s ňou o tom porozpravaj...

noaaaaa

na co riesis nieco co bolo PRED tym ako ste sa spoznali? tak mala s niekym sex, noa??? co z toho robis vedu ?.. kamaratite sa, vyvija sa vam vztah, uvidite ako to dopadne. ked ti v niecom nebude vyhovovat ukoncis to. neries somariny :/

alfi

Drot a co cakas ked s nou ty neprekrocis urcitu hranicu, stale budes len kamarat. A na co stopujes situaciu ktora sa sama prirodzene vyvinula, potom sa necuduj ze ma chut na sex. A este k tomu riesis nieco ked sa s tebou ani nepoznala.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nestastna laska - Fórum - ZDRAVIE.sk