prosim mate skusenosti?

Príspevok v téme: prosim mate skusenosti?
tttttooo

dobry den...dlhodobo beriem anti...lenze nechraneny sex mam az po 7 tabletke ako pise v letaku....no teraz som mala nech.sex este len pri 3-ej tabletke z blistra....je tam asi velka sanca ze mozem byt tehotna? menstruacia ma dojst za tyzden....dakujem za kazdu radu...piste tie ktore mate skusenosti...dakujem pekne... T

Deee

Ja som mala v každom letáku, že treba začať brat prvú tbl v prvy den menstruacie a od siedmeho alebo tuším piateho dna som chránená, samozrejme potom uz cely cyklus aj ďalsie cykly aj v obdobi pauzy na menstruaciu
ale ked uvazime, že žena začne brat hak prvýkrát v živote v prvy den menstruacie, za predpokladu, že nezvykne mat sex cez menstruaciu tak je teoreticky chránená uz od prvej tbl.

tttttooo

no pocula som ze zena je chranena az po 7 tabletke...vela ludi mi povedalo tento nazor...tak sa len snazim poradit aj s vami..nic viac..

silviklh

bože bože..chranena si uz po prvej tabl...prosi mta,naco to beries,ked si myslis,ze sex mozes mat kazdy mesiac len po 7mej tabletke???
jankaaaaaaa,ja uz tiez nvm,co si mam mysliet!!!!

jankaaaaaaaaa

ked beries hak prvykrat v zivote tak si chranena od prvej tabletky ale len v pripade ze si ju zobrala v prvy den menzesu.

angelina1234

aj to so siedmou tabletkou je hlupost!!! Moja zenska mi povedala ze si chranena automaticky po prvom uziti prvej tabletky bez ohladu nato ako dlhodobo uzivas a ci si uzivala alebo neuzivala niekedy hak :)
Takze zrejme je to tak, kedze nic nekočíkam :-)))

jankaaaaaaaaa

:D:D:D preboha... toto je uz fakt sila. ja neviem ci dnes su zeny take hlupe, alebo nevedia citat, alebo sa nevedia opytat svojho lekara.. ale toto.. uz fakt nechapem

Deee

Ak uživas hak dlhodobo, teda každý mesiac s prestavkou na menzes tak si chránená po cely cas ( inak určite je to v letáku),
na siedmy den si chránená len v pripade, že uzivas úplne prvú tabletku teda, že si práve začala prvy krat v živote brat antikoncepciu
dá sa to pochopiť?