Alkoholicka?

Príspevok v téme: Alkoholicka?
lamborginka

Mamm taky problem, teda osobne nie ja ale moje okolie ,,,myslia si ze zacinam mat problem s alkoholom ,,
Robim v restavracnych zariadeniach uz niekolko rokov, samozrejme prisny zakaz pozivania alkoholu pocas prac.doby..to je jasne akonahle mam volno vyuzijem to a nejaky ten poharik padne, nejake akcie cez vikend, a ked akaurat niekto nie je cez viked volny tak si ho spravim sama ...otvorim si sedemdecku whisky a popijam, pocuvam hudbu , vychutnam si cigatretku a popri tom chodim s prachovkou po byte a davam si veci dopporiadku...tak takyoto zivot sa mi ...celkom zacina pacit, a neskoncim pokial flaska nie je na dne a premyslam o veciach , netrapia ma veci ktore ma trapia ked som trizva ,,a je to uplne suepr...ale priznavam v poslednej dobe som sa pristihla ze uz ani nevyhladavam spolocnost kamaratovv ...lebo takto sa mi to paci viac ,,,je mi tak super ,,, vela ludi ajj moji znami sa nazaciatku tomu smiali ako mi je fajn ale teraz sa uz kazdy pozastavuje nad tym ale mne osobne sa nic nezda na tom cudne ..nevyvadzam , nerobim nic zle , len upratujem, mam skvelu naladuu a bavi ma viac tento svet takto ,,,zabudnem na vsetko zle ,,, aj moji rodicia si to vsimli ,,ale uz som si povedala ze to nebudem robit tak casto ,,no a dnes som mala opat volno ,,,a ,, zbehla som do obchoduu ze si kupim na vecer pri telku nejakee slane dobrotky ,,a ,,, uplne nahodou som uvidela moju oblubenu flasku v Akcii))za dobru cenu ,,,ani som nevahala poslednych 15eur som vyhodila za flasku ,,ze vsak dobra cena ,,,bude doma keby nahodou pride niekto,,,nevedela som to uz vydrzat aa musela som to otvorit ,,, mama ma nasla ako mam dobru naladu pospevujem si a urpatujem ovonala mi poharik a zistila ,,, a potom mi ju nasla schovatu v skrini medzi oblecenim ,,no a uz som to dospala ,,a clea rodina ma teraz rozobera ked nie som pritomna ako to somnou vyzera a toto sa musi skoncit ,,,noralne sa bavia o mne akoo o zavislej na alekohole ,,ale toto nie je zavislost ze si dam na zlepseneie nalady, ked mam volno a ze pijem sama ved to je normalnee ,,, svet aj vsetko okolo je krajsim pre mna a nic zle a nikomu nerobim nic zle ,,,hranici to podla vas s normalom alebo sa to vymyka ,,, ??? podla mna bysa vymykalo keby bez alkohlu nevydrzim ani v pracii ,,ja nepijem zo zavislosti ale zato ze ma to bavii ,,, ))))) fakt je to vsetko ine ,,vtedy ma nic netrapi , nic neriesim , len si robim svoje a vychutnavam si ez som vypnuta od problemou a tu uzastnuu vonu toho mojho drinku,,,len priznam trosku je dost zle ze ked uz dam za jeden neveim skoncit pri tom jednom az ked vidiim ze uz nevidim alebo je prazdna flaska ,,)))nedavno sme boli na trojdnovej chate a za cele dva dni si pamatam zo vsetkych zazitkov skutocne asi 1/10 zo vsetkeho ,, mam problem ze ked pijem , stale a nic si nepamatam nic aabslolutne ,,,mate nejaky receptt na"okno "???lebo nie je to najlepsie spraviett si po rokoch stretavku a po troch dnoch prist bez zatzitkov akurat s par fotkami ktroee neviem ako vznikli ,,)))))) no nieekdy aj sama sa zastavujem ci je to noralne alebo nie ????? ale mylsim ze je to zatial ok dakujem za rady a nazor ,,a,si by som sa mala venovat niecomu uzitocnejsiemu ako travitt kazde volno popijanim alkoholu ved som mlada baba ,,ale poviem si kazdy den ze uz nie a vidite dnes to bola hlupa nahodda ,,)

lamborginka

stale zaujimavejsie prispevky ,,,))ako citam ,,)je medzii nimi aj mudre slovo nad ktorymi som sa zamyslala a nielen jeden den ,, a chcem len povedat ze je to uz lepsiee,,,sama som si to uvedomila vo svojej hlave nie som zavisla , povedala som si ze je to vsetko na mne , ked to budem chciet ja nebudem potrebovat odbornika,, a sama to chcem ,nechcem zit kazdy volny den mimo roboty traivtt v opojeni alkoholu a mat pomotkanyy svet ,,,a tak vsetko bude dobre ,,nebude lebo pride vytriezvenie,, no a chcem povedat ze je to lepsie a lepsie ,,travim volno uz dva tyzdne ,, upratovnanim , citanim knih, pracujem na sebee, vzdy si kupim nejaku malickostt co mi skrasli ten kazdy den bez ,,,) a je mi fajn ,,a ked tak idem von s kamaaratkou , kamaratom ,,,uz lenn naaa kavuu ,,,mineralku, colu a samozrejme bezz toho malinkeho ,,,))co mi motkal a skrasloval dni ,,,neajkaa flasticka nedopita konaciku mi svietii vo vytrinke a vobec ma to nelaka ,,, som si povedala nie a tie moje problemy mate pravdu nie su az take ako niektoríí z vass urcite prezivate horsie vecii ako ja ,,,to ze ma nebavi praca , nebavia ma falosníí ludia ,,, a to ze stale sa mi ze robim a nic z toho ,,, som zdrava , mlada ,,,mam super rodicovv ajj ked ma niekedy vytacaju a fajn braska ,,si to vazim , uvedomujem a zato som rada ,, tak som si povedala ze to vydrziimm a vobec mi to nechyba tie moje peknee dnikyy ,,, ved toho volna mimo praci mam velmi malo ,, a nie len prepijat cele dni teraz si tak spatnee pozriemm co som to stvaralaa a co som mala z toho ,,raz za cas nepoviem ,,,splachnutt L" ale nie kazdy druhy den ,,je to tak ,,, bolo toho uz vlea dni sa daju ajj krajsie travitt ako taktoo ,,dakujem Vam za vsetky prispevky ajj vdaka vam som si to uvedomila ,,)mylsim ze to uz budee len lepsie a lepsie ,,))..dakujem ,,, alebo ze by som si za jeden naliala a niekam vybehla ?? ved je piatok od zajtra uz nebudem ,,,)))nie ,,troskku srandy na zaver ,,zajtra ma cakajuu nakupy a triezvy vyletik do Zvolena ,,tak dakeujem este raz vam vsetkym ,,))drzte mi palce ))a Ajuska pre teba ten posledny prispevok som pisala po prehyrenejj nociii v alkoholickom opojeni s kamaaratom ,,to preto tie preklepy ,,)teraz je to ine ,,)

janoo

(lamborginka mas sexi meno,daj pozor aby si ma nenaburala.) jaj to je nuda. nemestim sa do kozi. asi si hrknem za jeden.
co mi na to poradis.

jajka001_

nechajte tak nech si chlasta ved je to jej zivot. naco si minate energiu na niekoho kto sa len potreboval ubezpečit ze to co robi je ok.

sonaja

k tvojim problémo....strašne by ma zaujímalo aké sú to problémy že ich musíš zapíjať: tu ti napíšem "obsah" môjho života aby si vedela porovnať či sú väčšie a či máš dôvod na zapíjanie žiaľu . a ver že ma ani vo sne nenapadlo riešiť niečo alkoholom:
otec rakovina 4 B štádium...teda posledné - nie je šanc na vyliečenie
-matka beznádejná alkoholička
- darewbák darmožráč lajdák nezodpovedná osoba ktorá sa na nás vysrala ked to najviac potrebujem aj ja a hlavne otec
manžel...ako tak sa dá...začíname sa topiť máleo keď že v tejto dobe je každý rád keď má robotu a o to horšie to máju živnostníci.
hmmmm ešte by som mohla pridať určiet bys a čosi našlo ale myslím že to úplne stačí. vždy to beriem alebo sa snažím brať z tej lepšej stránky vždy si spomenie že existuju ludia ktorý to maju v živote oveľa ťažšie ...stačí si pozreť modré z neba.....a poviem si že to nie je také zlé aby to nemohlo byť horšie. a proste žijem ak sa to tak da nazvať.....
takže jedine čo ti pomžem opäť povedať ...rieš to a veľmi rýchlo

Ajuša

Ten posledný príspevok čo si napísala, bol naozaj písaný v triezvom stave? Nemám z teba dobrý pocit, si úbohý človek, ktorému ani niet pomoci. Pokiaľ nenavštíviš odvykačku, tak ostaneš troskou akou už si. Ak si si nezobrala rady čo tu písali k srdcu, tak si tu zbytočne písala. Ty si vlastne chcela počuť, že je to O.K. a len v tom pokračuj, veď nič sa nedeje. Si obyčajná alkoholička a tak v mladom veku...príšerné. Nadávaj na mňa koľko chceš, ale s takýmito ľuďmi sa nedá jednať v rukavičkách.