Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Baby cafte, ja som strasne nahnevana, vcera ma v skole zdrbkali kvoli diplomovke, ze este toho vela nemam, ale tak vysvetlovat im ze mame odovzdat 8 projektov to nikoho netrapi, tak som bola radsej ticho. Jaaj by som si do niecoho kopla, ale tak budem makat a nejak to dam.

Inak vsimla som si co sa cvicenia tyka, ze nohavice su mi na stehnach volnejsie ale zasa hrubsie na lytkach. Ale tak teraz som necvicila uz par dni a este ta choroba, no citim sa na prd.
A este sa zbavujem zavislosti na sladkom uz zasa, ach

Vidim ze tiez musim dat na Maoamku a varit polievky...v skole je to horsie, v podstate tam mrznem, i ked som naobliekana, ale tak musim tam ist.

No pekny den baby, som sa postazovala tak teraz mozem ist do skoly :D

Mrska Silvuska

dobre rano prajem. mrska sa hlasi. aj ste mi chybali, no clovek mieni....situacia mení...som bola tak trochen vácej chora, ale pracovne cinna, len som nevedela co skor. Bezecky pas funguje v ramci toho, kedy telo poslucha, teraz cez MS nie, som ako vodovodny kohutik, pridajme bolest hlavy, "odisiel" chrbat, a ide zima velika, co je pre moje pred dvomi rokmi dotrhane koleno velka vyzva. Aby som nepapala ruzove tabletky na bolest ako lentilky, robim robim a robim. Ten bezecky som si zacala davat na hodinu, s tromi "chodiacimi" dvojminutovymi prestavkami, a som potom dalsi den KO....a to som si myslela, aku som mala kondicku....dala som na radu Maoamky, a varim doma same polievky)

jedujem sa na vyrobcov detskych nohavic, bo neviem na ake deti to vyrabaju, ved ten moj chrobak je postavou uplne akurat, aj vahou, ale kupovat mu veci na deti o tri roky starsie....len preto, aby sa do nich vmestil (samozrejme musis skracovat, lebo na dlzku v tom plava)...nemam pocit, ze chlapci v tomto veku su tak anorekticky vyzerajuci..to asi vyrabaju na cinske deti....lebo to moje ma problem to natiahnut cez riťu, a to ma riťu malinku, gulatunku, na zozratie)

vazit sa doma nevazim asi druhy mesiac, uplne bez hanby priznavam, ze konecne moje brucho/pas vyzera ako doska, nie ako huspenina, na rifliach citim volnejsie v stehnach, ale nebojte, nijako drasticky:-) nemozem telo vyšokovať.
doma som povedala, ze sa chcem vtedy a vtedy vydat, ak moze byt ten datum, mam motivaciu..) fuuuj, hnusne vydieram...ale milujem)
necitala som vas dlho, tak neviem, co mate nove, ale vsetky vas podzravujem, prajem pekny, aj ked velmi chladny den. a budem sa snazit byt poctivejsia v tychto nasich stretnutiach
a ako tak pozeram, skakala som z temy do temy...len uz mam na stole papier, co vsetko musim vybavit a doriesit, a idu vianoce, a tak....a v nedelu mam taky ze sviatok, starnem dievcence, starnem....aj tortu som odmietla, no potrebujem tam ja vidiet tie cislice take konske velke....no nepotrebujem!)
ahojte papulky

xxy

no prosim, ani to tak dlho netrvalo :D no a ostatnym odkazujem budiiiiiicek, kde ste..
mrska, hlas sa, ci si ten beziaci pas znicila alebo ako ti to ide :D

flegma

no, trosken sme to tu rozprudili, snad sa k nam coskoro niekto prida (baby, neflakajte to!)
xxy, dik za pokec a snad sa ti co najskor polepsi :)
idu, lebo zajtra nevstanu
cao cao

xxy

dobre, radsej nepoviem, budes mat este nocne mory a kruhy pod ocami a co potom s tebou :D
a haloweenska party sa chysta ci nechysta, ha?