Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

Mrska, ak si este nikdy nic take nerobila, tak musis na to telo najprv pripravit. To znamena postupne redukovat zivocisne veci, navysovat rastlinne (surove ovocie, zelenina), kazdy den, dbat na to, aby si prijimala co najviac zivej stravy. Potom je dobre zavadzat raz do tyzdna 1 den, vyber si, ktory ti najviac vyhovuje, kedy by si bola bez tuhej stravy, len stavy, ovocne, zeleninove, zel. vyvar a pod. a vela pit okrem toho (nic s CO2, nic bublinkove), vela vody.

Mrska Silvuska

Ja parky nepapam vobec od doby, co som videla dokument, co vsetko sa tam dava.......)))pritom napr. spisske milujem.
dobre maoamka, ako vyzera taky detox, o ktorom pises? ak mozem teda poprosit o radu.

Maoam

Mrska, prepac, to robim automaticky, ano je to nadmerne zadrziavanie vody v tele. Ono to byva pre uz spomenutom prekysleni organizmu, ale aj pri nedostatku (chronickom, latentnom - takom podprahovom, miernom) mineralov, vitaminov, stopovych prkov ale aj casto vtedy, ked je skladba jedalnicka taka, ze prevazuju sacharidy a mas malo bielkovin. Telo vtedy reaguje tiez tak, ze zadrziava vodu.
Ty by si mala podstupit urcite aj detox, zacat crevami, potom pecen, no ale to by si nemala jest veci ako parky v kelovej polievke, to neber v zlom, len ti to pisem, lebo tieto veci velmi velmi prekysluju (parky a Co.).

Mrska Silvuska

a inak, vsimli ste si, ze Maoamka na mna pouziva take slova, ktore som ani nepocula, nieto vedela, co znamenaju....co je retencia?
ako mohla by som si to vyguuglit, ale nemam v robote net, ako uz viete)
a som tu potom za najblbsiu...a pritom pri inych debatach najdem aj blbsie:-D

Mrska Silvuska

no moja pekna xxy, ja a rezen nejdeme dokopy))) baby, stale to hovorim, keby som jedla tolko, co ten moj maly chrobacik doma, sa gulam, a ja pritom tak davam pozor, co, kolko a ake zlozenie zjem...Maoamka, pokial viem, telo mi zadrziava velmi vela vody v tele, plus to prekyselenie. Tak porad detox (ale taky bez biča:-D)
Fitko kam chodim je inak uplne OK, normal, pekne, ciste, vela strojov, dost miesta, pohodicka, sprcha, hajzliky, vsetko co potrebujes, ale ja ti neviem, co za bezecke....to bude asi to "kvalitou"....lebo ked som sem tam isla s drahym do "jeho" fitka, tam tam som ani nevedela, ze bezim)))) uplna paradicka, zazracny stroj...
papuľky moje, dufam, ze som vam aspon trochen zlepsila naladu, bo v posledne dni to tu bolo ako u mna v duši....ticho, smutno, brrr...a to neeee)))
Ale tak zasa bez priciny zuby ukazovat (rozumej rehunat sa) nemusime, ta ne?))

Maoam

jaaaaaaaaaaj Mrska :DD som sa nasmiala, vdaka za prispevok :DD, hned mi je lahsie na dusi

nemas problem s retenciou vody v tele? lebo to je nejake divne, ty by si mala urobit nejaky detox podla mna

xxy

heee, mrska, co to ty mas za fitko, ked ti furt bezecky vypinaju.. sak ked sa to zasekne, to by som potom kotrmelec urobila :D
ze bic :D no ja mam dost, si predstav, ides do hrnca po rezen a zrazu PLESK po prstoch :D

Mrska Silvuska

Maoamka - ja som teraz tiez vejare okolo oci natierala tym ecollagenom, taka som ti pekna)) asi si s tym zacnem aj riťu potierať:-DDD. A budem jak ta cicuš z fitka:-)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk