Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

cauko xxy, ja momentalne nemam cim pozitivnym prispiet do temy, tak radsej drzim hubu :D

co znamena tvoj posledny koment na Juchu? nejak nechapem :D

xdanielax

Juchu - ahoj :)
no vcera som si bola zabehnut bez ortezy, a veru som miestami to koleno citila..ale len mierne. Tak ci tak, nabuduce si ju asi predsa len este dam. Inak pri chodzi ma koleno uz vobec neboli. Vylet ..no jasne, my tam ideme na tyzden, tak co, ked bude skaredo, pojdeme sa kupat alebo co, nieco vymyslime, hlavne ze vypadnem odtialto :) ale aj tak verim v dobre (hoci aj studene) pocasie. A na vylet samozrejme berem ortezu, aj elasticke obvazy :D to je moja povinna vybava v batohu:D
ta slabost v kolenach moze byt kludne z toho, ze si pouzivala doteraz stale ortezy. Prave preto ja aj cvicim bez toho - pri cviceni ma to neboli, aby som to precvicovala, spevnovala. Takze ja predpokladam, ze casom to prejde. Hlavne ta trampolina musi byt fajn, neskodi klbom a pritom posilnuje.
S tym alkoholom gratulujem!! Ved uvidime, dokedy ta bude bavit sledovat pripitych spolocnikov :D :D Mna to uz velmi nebavi, tak velmi uz do takej spolocnosti ani nechodim :-)) (asi starnem :D ) ..vcera na margo mojich kolien mi kamarat s lutostou v hlase povedal, ze sa mu pomaly rozpadam :D :D takze ..asi tak :-))))))))

Juchu

ahojte :)
danielka - tak ze vsetko najlepsie prajem :D Vylet vyzera realne, tak super! No, len ci uz nebude chladno... :-/ Planujete ist aj na noc?
Inac, ako kolena? Stale nebolia? Ja som na nasej turistike bola bez ortez, tak isto na trampoline hopkam bez nich a stale nic :))) Sice sa stale bojim, aby to opat nezacalo (mam pocit takej slabosti v kolenach - ale tak mozno pre to, ze predtym som stale nosila pri cviceni ortezy, tak nie su vysportovane - alebo si to len nahovaram)... Nedavno som zacala s tabletkami uz druhy mesiac, tak som zvedava ked ich vysadim, ci to tiez bude OK...
Inac s tym alkoholom - zavazok som neporusila :) V piatok som vypila jedno male pivko, inac som pila nealkoholicke piva a normalne mi viac chutili!! A v sobotu uz iba nealko! A som bola na seba hrda a dobre som sa citila, ked vsetci okolo mna mali trosku vypite a ja som bola na 100% pri zmysloch :) Budem v tom pokracovat :)
xxy - a to preco ten ban? Kvoli nesuhlasu so vzhladom fora?
Dnes ideme s priatelom kuknut jeden domcek, tak som zvedava, lebo sa nam veeelmi pozdaval... Tak drzte palce :)

xdanielax

Dobry vecer :)

ako sa mate?

Juchu - klasicky zavidim vylet :P :-))) Ten moj uz je coraz realnejsi a dnes si hovorim, ze uz LEN dva tyzdne :DD teraz uz len dufat v dobre pocasie.

Dnes taky klasicky den vcelku, aj som sa obavala tej zimy, co hlasili, a nic, teplo mi bolo, slnko svietilo, len vecer, okolo pol 6, ked som si sla zabehat - konecne, po chorobe, som citila ze veru uz ten vzduch, co vdychujem je chladnejsi, nez na aky som bola zvyknuta, ale ja to mam rada, takze paradicka, sme si zabehali aj s mojou 4rocnou oslavenkynou :-) Dnes ma povbudzovala pri behu viac ako zvycajne, asi vedela, ze ma narodky, alebo co, hned sa mi lahsie bezalo.

xxy

vy ste nejake biflosky, ved sa ledva zacal rok a vy uz stresujete s diplomkami
ako to tu ide? juchu ja som malo pisala, bo ked som chcela, mala som dvojdnovy ban a potom som mala zase ine veci na praci. ostatni neviem.

Juchu

Dakujem Carey :) Tak uz to hadam nejako zvladneme tento rok, len co potom??
Zatial vas opustam, idem sa pustit do tych seminarok, nech dnesny kludny den vyuzijem "naplno"

carey

Juchu tak snad sa to coskoro medzi vami spravi, ale chapem, ze ked ma kazdy svoje starosti, je to asi normalne.
No u mna diplomovka pomalicky, v podstate cez tyzden tiez robim rozne projekty a k diplomovke sa dostavam cez vikend, len teraz mam take obdobie, ze sa musim k tomu nutit. A to do vianoc ze spravim prakticku cast, no neviem mojim tempom....
Drzim ti palce, aby si vsetko stihala :)