Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

Juchu - no ak si bola dnes na ture, tak v dobrom zavidim, to pocasie muselo byt uzasne.
ja som sa prave vratila z vidieka, takze bola zmena, trochu som sa opalovala :-)) na totmto slnku to uz bolo CHVILKU celkom znesitelne a v noci tie hviezdy !! Aj na to sa uz tesim ked vypadnem do prirody. Najradsej by som tam niekde byvala, tak ako ty. A mala to vsetko po ruke :)
Tak potom som zvedava na ten vylepsovak k trampoline :D

Juchu

Inac danielka, ty si ma insporvala aj co sa tyka alkoholu :) Skusam "nepit" (boze to ako slova alkoholika).. Dnes idem s priatelom + kamosmi do mesta, tak planujem, ze si dam max. jedno pivko... Este tak prestat fajcit a je to super :)

Juchu

Praveze drzatko tam nemam :-/ Budem musiet nieco vyspekulovat... Nejaku stolicku, skrinu alebo co :D Samozrejme v ramci bezpecnosti...

Liptov, N. Tatry? Tak to sa crta krasny vylet :) My ked sme boli v NT tak sme si dali vylet - hrebenovku - z hotela Srdiečko - Chopok, Dumbier az do Vysnej Boci (chatky) - bolo to super :) Aj ked cez tie lesy (brrr).. A ledva, ledva sme vystacili s casom - ponahlali sme sa na posledny bus :) Ale tak zase adrenalinovy zazitok :)

Priatel zajtra vymysla, nech si dame hrebenovku - Velku Fatru - z dediny Turecká smerom na Martin.. Tak uvidime, ci sa mi bude chciet :)) Aj ked si ma teraz nastartovala :)

Mrska Silvuska

xxy: uuu, ale som sa zlakla)))
ahojte papuľky moje, prisla som vas len kuk, a dnes prasim skor domov:-)
prajem vam krasny vikend:-D

xdanielax

Juchu - to video :-)) dobre tam makaju! aj tam mas take to drzatko vpredu?
Ten vylet vidim niekde na nizke tatry,liptov.., este uvidim presne co a ako, zatial je to v takom stadiu, ze radsej sa netesim dopredu, aj ked by urcite dobre padol.

u mna to dnes vyzera na ok den. O chvilu na chvilu do prace a poobede idem pozriet blizky vidiek, hlavne babku, ale aj maly zvysok rodiny, kt. tam je. Prvykrat idem so psom vo vlaku! tak sa tesim na zazitok. A zajtra domov.

Juchu

Zmoknut?? U vas prsi? Tak to ti teda fakt pomohlo k rychlemu uzdraveniu :-/
A co s tym tvojim vyletom? Kam sa chystate? Ci neprezradis :)
Na praxi sme sa boli kuknut do skoly, v ktorej budeme zachvilku ucit, ale ziaci vyzeraju OK, tak som rada :) Minuly rok sme ucili na inej skole a tam sa mi zdali detska take drzejsie ako tu :) No uvidime, co to bude.. Ale inak klasicka, relativne nudna hodina - ako za nasich mladych cias :)
Trampolina je paradna :) Tesim sa na zajtra, rano (o 6.00 kedze idem do roboty) - si na nej zacvicim nejakych desat minut. Akurat hladam nejake videa kde kolektivne "tancuju" na trampolinach.. Do hudby to vyzera zabavnejsie ako obycajne cvicenie..

xdanielax

Juchu - ahoj :) no to som si stihla vsimnut, ja myslim, ze pripomienky podobneho razu mazu jedna radost :-)) No vsak nech. Aj tak mi to taha oci.

Takze trampolina ma uspech? A nebuchas si hlavu do stropu? :P

Ja sa uz citim celkom ok dnes, sa tesim velmi, a teraz som stihla aj zmoknut pred chvilkou. Na cvicenie to vidim v nedelu, tak snad - lebo uz ma zacina boliet chrbat.

Juchu - ta prax co? aj si sa nieco dozvedela? Ci klasika to, co sme zvykli vidiet kazdy den v skole?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk