Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

Tak ja som už vyskackana :) 40 min ani neviem ako :) Riadne ma to bavi, asi mam deficit z detstva, co mi rodicia nedovolili skakat po posteli :)) Len ma uz pichalo v boku :)
A co ste vsetky tichucko? Vidim Danielka, ze tvoju pripomienku pre admina vymazali :-/

Juchu

Maoam :D Ale to sa fakt vola náčuv - náčuvová prax :) Kde praktikantky sedia v zadu v triede a zapisuju si, ako sa ucitelka vyjadruje, komunikuje so ziakmi a tak... A ja tam teraz vzadu idem sediet :-/ Kvoli jednej 45 min hodine budem cestovat pol dna :)

Majte sa :)

Juchu

Jeej baby, som rada, ze vas tu vidim aj s Maoam :) Som rada, ze si sa vratila..

Danielka a kamze pojdes na vyletik? A s kym? Vylety su super :) Mam radsej na sviatok darcek vo forme vyletu ako hmotny...

Dnes si cely cas poskakujem po dome, sa tesim na tu trampolinu ako mala :) Ja sa viem vzdy tak lahko pre nieco nadchnut a potom sa vytesujem :D (preto prezyvka Juchu)Jasnacka, ze pojdem podla nejakych cviceni, uz som aj na nete nieco hladala, co by mohlo byt zaujimave :)

Zachvilku idem na prax (na náčuv - kedze studujem ucitelsky smer) - pocuvat ako ucitelka uci.. Tak vas opustam :) Pekne sa liecte!! :) Vecer vam pridem referovat ako sa mi skackalo :D (ak ju uz nevypredali :-/)

Maoam

Inak ja sa mam zle kvoli oblicke :-//. Je to fakt otrasne. Nemam na to uz ani slov, zajtra som u nefro.
Nam tu leje, mame zimu, vsetci kuria :D.

Maoam

No baby moje 'chudnutie' vyzera teda uzasne,v noci som jedla orieskovu cokoladu :D.
Inak sa s jedlom fakt snazim, ale co uz, inak kramy mi dodnes neprisli, ale nevadi, ja mam cas.
Ja si myslim, ze u mna je utopia dufat v nieco ako 52kg :D. Asi maximum, ktore mozem ocakavat a to tiez az o par mesiacov je mozno 53kg, ale menej nie. Nevadi :DD. Aj to bude super.

carey

aaa Maoam si tu :) Tak co vlastne aka bola pricina?

xDanielax- chudnutie pomalicky, cvicim 3-4x do tyzdna ako mi vyjde cas, ale jedavam v podstate normalne.

xdanielax

dobre ranko :)

Juchu - teda, krakow, tam som este nebola a ten tvoj vylet musel urcite stat za to, prekvapenie, muzi zakona, vsetko :-)) veru, ako hovoris,budes mat na co spominat. S tou trampolinou mi len potvrdzujes, ze sa das na vsetko :-))) (to myslim v dobrom). Su aj take skupinove trampolinove cvicenia, ked sa budes chces inspirovat nejakymi cvikmi, urcite sa to bude dat zohnat niekde (aj ked vlastne asi preto si to kupujes, ze? :))

carey - vidis, ze si sikulka :-) ako ide chudnutie?

Maoam pisala aj mne. Ti admini tu davaju ban, co som si vsimla kade komu, ked sa im nieco nepaci, resp. porusuje pravdila, ale mne sa zda, ze je to len docasne, uvidime, kedy sa nam tu zase tie nase dve fesandy objavia.

Inac mi je dnes uz lepsie, vcera som to asi vysetko vykychala, a aj ked som si hovorila, ze kaslem na cely farmaceuticky priemysel, predsa len som sa zastavila v lekarni a kupila aspon coldrex a jox + nejake caje.
Babyyy trosicku sa tesim, crta sa mi vyletik o par tyzdnov do prirody, tak este neviem ci to 100% vyjde, ale bolo by to fajn. Preto sa zatial tesim len trosicku :))

no a co vas dnes caka??

Ozaj ta stranka taha oci... ale pridem vas pozriet este aj tak.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk