Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

Ono logicky by to nemalo este ucinkovat... Ale mna tiez po 2 dnoch brania tabletiek prestali boliet kolena... Asi mame tie chrupavky opotrebovane len trosililinku, preto to zachvilku zabera :) Tak dufam, ze ti to pomoze :) Tu ortezu byt tebou pouzivam uz zakazdym (aj ked ta prestanu boliet), kolena si treba setrit a predsa len beh im velmi neprospieva..
Ok, odchadzam od PC a pridem az v nedelu, prip. pondelok. Tak pekny vikend. My ideme zajtra na ten vyletik o 5. rano vstavame, tak som zvedava, ze kam ma odtrepka :))

xdanielax

Ahoj baby,

Juchu - pokusim sa nieco spravit s tym pocasim, zatial to vyzera celkom nadejne :-) Co sa tyka tej vyzivy, kupila som si glukosamin+chondroitin, dam si kuru a uvidim, ale inak uz ma to koleno az tak neboli - aj ked este stale beham s ortezou pre istotu. Samozrejme, nepripisujem ten bleskovy ucinok tej klbovej vyzive, ale je to fajn, ze to prestava, aspon nateraz.

mna tiez cakaju kramy niekedy ?? v blizkej dobe, ale zatial ziadne extra priznaky, uvidime, co prinesie buduci tyzden. V takom obdobi sa ja nevazim, pokladam to za uplne zbytocne, aj tak cela ta vaha je velmi orientacna zalezitost.

vela zdaru do dietky :-) (to plati aj pre mna :D )

Juchu

Smile ahoj :) My sme sa tu dlho nestretli :)
Ma to stve, lebo som chudla tak pekne, ze aj ked som sa prezrala, tak na vahe to na druhy den nebolo vidno.. A teraz sa akosi moje prehresky zacali ukladat..
Fuuu, ty mavas hrozne dlho skolu!! Ja to budem mat teraz celkom ok - az na stredu tam taham od 7,30 do 19,30!! Ale predpokladam, ze sa to este zmeni...
Ja mam dostat kramy teraz v nedelu (tesim sa) a zatial ma vynimocne moje nalady obchadzaju :)Dufam, ze budem vyrovnana, lebo zajtra ideme na nejaky vylet s priatelom :) Neviem kde, to bude prekvapko :) On nieco naplanoval, ja len nasadnem do auta a niekde ma zavezie :) Tak sa tesiiim :) DANIELKA!!!! VYBAV PEKNE POCASICKO!!!

smilestarr

juchuu ta tvoja posledná veta ma pobavila :))) alee som na tom tak isto,pred týždnom som mala 61,5 a dnes ráno 63. Piateho mám dostať , tak asi je to kvoli tomu. Už cítim tie moje nálady a tak podobne :) A hlavne ked som v škole od 7:30 do 18:15 ... mám sice ranajky desiatu obed aj olovrant ale ked prídem domov tak som hladnáá .. :(( Včera som si dala zeleninovu polievku , snažím sa nič ťažké, ale ked som bývala doma tak som si to vedela tak viac ustrážiť aj nastaviť . Dúfam že už nebude na váhe 65 :((

Juchu

Dobre ranko :) Danielka a co beries na tie kolena? Som zvedava ci ti to pomoze... Si bola aj u ortopeda? Ci si si sama naordinovala :) Ja mam tie moje Piascledine brat 2 mesiace... Mesiac uz bude za chvilu za mnou a rozmyslam, ze dalsi uz nezacnem :-/ Uz ma tie kolena nebolia a fakt by som si dala rada prestavku od tabletiek (aj ked mama ma zabije - lebo bola "sponzor" a tie tabletky neboli lacne... Ale tak budem mat do buducnosti :) )
Ano, s hormonalnymi koncim... Jedine pozitivum - ked som si pred dvoma dnami merala prsia - tak uz namiesto 89cm mam momentalne az 92cm :) ALE!!! Dnes som sa vazila a vaha mi z 58-59 uz stupla na 62kg!! (pondelok to bolo 60).. Ale tak hadam je to prichadzajuca menstruacia.. V kazdom pripade, ide do tuheho! A Juchu zacina opat zdravo jest (este tu mam 2 bonbony - tak tie este zjem a potom chudneem :) )

xdanielax

Ahoj baby,

ako sa mate??

carey - vidim, ze ti vcera chutilo, asi ta Maoam inspirovala tou pizzou :))

Juchu - takze tabletky su uz nadobro prec? No esteze tak :) a "vysledky" ich brania sa maju ukazat kedy? V najblizsich dnoch? Sa pekne zotavuj, nie ze sa teraz vystresujes a odplasis kramy :D ja uz mam konecne tbl na klby, tak si na teba obcas spomeniem ked davam :-)

Dnes som si bola zabehat, asi o 15 min jak som vybehla zaclo prsat ... :D no aspon som pridala do kroku a nerobila zbytocne pauzicky. V "hodinkach" mam uz asi slabu baterku, lebo sa mi to zaseklo na nejakej tepovej frekvencii a nijako sa to nehybalo, tak som sa regulovala len podla toho, ze uz FAKT nevladzem :D a v duchu som si hovorila, ze este musim dat aspon po "ten strom" atd atd ...a funguje. Obcas sa netreba riadit hlavou - asi :)

No a moj dnesny jedalnicek pridam, aby bolo jasne ze aj jem:
rano 3PL ovs.vlocky,hrozienka,mak,sezam,skorica,mlieko, a asi lyzica tvarohu ...nestacilo, tak som pridala asi 10piskot :-))
dalsie jedlo: 1/2 bagety (cca 55g), polka mozarely light, 2 vajicka, zelenina (paprika,paradajka)
dalsie: jablko, nektarinka
beh
par bobuliek hrozna, jak som dosla domov
vecera(predpoladam ze c. 1) asi pred pol hodinou: druha polka bagety a mozarely, 1/2 chilli cottage, a zelenina (vela):mix uhorka, paradajka,mrkva.

aaa ku kave som si dala trosku asi hrst hrozienok, lebo som mala uplnu chut na sladke :))

carey

Cavte, tak ja som vcera zjedla polku sunkovej pizze, mnam bola chutna a este vecer nejake cokoladove keksicky. Ale padlo mi to fain. Dnes si dam odlahceny den. Ranajky bolo ovocie a uvidime co dalej.
Pekny den

Juchu

Tak kukam, ze sa bavite o alkohole :) Mne sa vcera asi vypomstilo, ze som do tych tabletiek pila, kurnik... Vecer som si dala 2 pivka (uz po prvom som citila, ze ma chyta - zaujimave) a este doma 2dcl vinka na balkone s priatelom pri sviecke :) a baaac... Tak mi bolo zle! Este dnes v robote som bola 2x zvracat... TAkze dnes mam pekny den (ale uz je chvalabohu dobre)...

No a vcera vecer co som brala poslednuuuuu tabletku, tak ta skoncila v zachode s vecerou :-/ Tak o jednu davku hormonu menej :) Teraz uz len aby mi prisli kvalitne kramy :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.