Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Juchu

Veganskych? :D Preco? Ja mam rada hovädzinku :D Ale akurat cez vikend sme s kamaratom vegetarianom viedli debatu, uz 2 mesiace neje maso a vravel ze sa citi uuplne super... Maoam mi vravela, nech kvoli tym mojim kramom vysadim zivocisnu stravu, rozmyslam, ze by som to na mesiac skusila, ci sa budem citit lepsie (ale ja jem mäso tak 1 - 2x tyzdenne, takze toho nie je vela)
Tie tabletky doberiem teraz 24.9. (konecneeee) a uz nikdy viac. Skusim Wild Yam ako Maoam odporucala.. :)

carey

Juchu sak jasne, jeden den hore dolu. Ty aspon napises ze sa odmerias a das nam vediet. Hm a teba az tak moc bolia tie bradavky? To musi byt vazne neprijemne.

Mrska Silvuska

ved to...keby to bolo raz za 14 dni, mam noz na krku...
takze ja ak budem brat duphaston, budem mat kozy ako ked som kojila?))) no toto:-D

xdanielax

Juchu - ahoj, som si na teba spomenula na veganskych hodoch :-)
dokedy musis brat tie hormony? Vsak jej povedz, ci nemozte skusit nejaku inu alternativu, myslim, ze aj Maoam ti tu nieco vravela ohladom toho..ked to robi taku neplechu, neviem ci to za to stoji. Teraz nemyslim len to zadrziavanie vody, ale celkovo.
Hoci, ak mas dostat kramy, tak telo zadrziava vodu tak ci tak..no snad to aspon pomoze :)

xdanielax

Maoam - skus sa zacat vazit kazdy den, ci sa stane to, co si myslim ..

Mrska - muzi urcite veci nemusia vediet, uplne chapem to, ze sa chces vazit sama :D :D

ja davam kavicku prave a hrozienka mnaaam :)

Juchu

Ahojte zienky ja len nachvilocku. Vauuu krasne miery! Pekne vam to ide dole... :) Zavidim :( Mne urcite hore... Vyzeram a citim sa ako balon :(((

Tie hormonalne tabletky mi az neuveritelne zadrziavaju vodu. Prsia mam take spuchnute a bolave, bradavky mi odstavaju ako dva obrovske stany :( Len priatel sa z toho vytesuje... Aj tak mu je to na dve veci, kedze sa ich kvoli bolesti nemoze dotknut :)

Vikend by bol super, keby Juchu nebola nervozna :(( Citim sa ako pred mega silnymi kramami (dufam, ze fakt budu silne), neviem sa dockat kedy vysadim tie tabletky (24.9. jupiii)

Zajtra sa odvazim, odmeriam ak chcete, ale ak by vam to nevadilo, rada by som to presunula az na utorok, dala by som si zajtra dietny den, lebo citim ze vaha bude po dnesnom veceri hrozna (poprosim vyjadrite sa :) ). Prave som zozrala stvrtku trdelnika (prvykrat v zivote) a zaliala to cajom... A narobilo to brutalnu neplechu v zaludku, totalne mi ho zatazilo. Toto bude tazka noc :(( Trdelnik uz nikdy viac :D

Maoam

Mrska, to urcite nechcem, to len ja som taka nedockava, vsak sa uz aj Smilestarr smiala na mne, ked som vo stvrtok povedala, ze do nedele je pre mna daleko :D.
No kludne ty mesacne, ked ti to tak vyhovuje, ako len chces. Ale ja ked budem mat noz pod krkom, ze kazdych 14 dni, tak si dam viac zalezat :D.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk