Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xxy

juchu, ucinne je skombinovat brusaky prave so strojmi tam, preto tam najdes aj stroje aj zinenky :) ma to vsak taku malu chybicku, tie stroje na brucho su velmi neprijemne

Juchu

xxy - doma cvicievam (teraz ale fakt len obcas, dako ma to uz samu nebavi), brusaky su super :) Len ja som si myslela, ze ludia chodia do fitka kvoli strojom a ani ma nenapadlo, ze tam pridem a uvidim ludi na zinenke :) Ked to by mohli robit kludne aj zadarmo doma... Lenze to je asi o tej atmosfere :) Ved vlastne, ja mam doma aj stacionarny, len sa mi nan nechce vyliezt, ale vo fitku by to bolo ine :))
Prave som si chcela dat obedik (som v robote) - ale som zistila, ze som ho zabudla doma :-/ Takze papam jogurt, co som mala mat na desiatu... Desiata teda nebude ziadna :-/ A dufam, ze kvoli tym blbym tabletkam pridem domov a zase o kg viac. Juj, to by ma porazilo. Vsetka snaha v prdeli len kvoli dakej blbej chemii, ktoru ani neviem ci musim brat...

Carey - tak vy uz naplno studujete? My az 1. oktobra, takze pisem, ked som doma diplomovku. No pomalicky, dako mi uz dochadzaju napady.. Mam 15 stran.. Ty ju uz budes zachvilku mat, co? :)

carey

Aahojte, tak rano som vstala celkom v pohode, cviko trvalo 30min potom som sla do fitka na hodinku, potom do obchodu teraz som si dala polievku, umyla vlasy a zistujem ze poobede mi odpadla hodina takze sa cela vytesujem.

Mrska maoam mi poslala tvoje 2 fotky, ale od teba mi nic neprislo, skus mi poslat ale bez fotiek len to co si pisala. Inak a ty si chuducka zienka podla tych fotiek, neviem preco mas taku paniku z tvojej postavy. Myslim ze ja som tu najsirsia, ale tak zalezi od typu postavy.

Juchu

Jasne Mrska, dakujem :) A teraz budem vyzerat ako debil, ale nenapadlo ma, ze vo fitku sa robia brusaky... Skor som myslela, ze je to vsetko o strojoch...
Davam si zavazok, ze buduci tyzden pojdem - ci do fitka, ci na spinning, ci na plavaren, ale urcite nie na gauč pred telku :)

Mrska Silvuska

ruky - kladka, ale ako sa to vola "original", to neviem, cinky mne moc "nevonaju"...)) brucho klasika brusaky, potom lezim na lavici, nohy dole, a dviham nohy hore, a vzdy ich pokrcene vratim do polohy, z akej som vysla, nepolozim na zem-toto 3x 15...okrem toho bez mas aj na brucho, aj na nohy...a nohy potom este cvicim take stroje..joj tazko sa mi to opisuje...sedim, a bud rozkrocujem nohy (to uz len smiesne vyznieva))) alebo davam k sebe, a tiez si navolis pocet kg, ja tak "taham" 20 az 25 kg.
30 kg mi uz je vela. U mna je prvorady bezecky))))

Juchu

Mrska - k tym tabletkam.. Ja tiez poriadne neviem na co to je (my sme inac super...), iba co som vyskulila z toho letacika.. Mne dala moja doktorka do ruky recept ani bu ani be.. Vravim, to co je? Vyvolavacka? A ona, nie, to budes brat tak a tak.. Musela som z nej tahat info a aj tak viem prd. Potom som sa este na sone (u inej doktorky) pytala, ci to vlastne mam brat. No vravim, ja to beriem len aby som mala silnejsiu menstruaciu...
Som taka medzimestska BB a ZV :) Viem o jednom zenskom fitku, ale to je nehorazne predrazene. Tak pojdem aj do toho mix (aspon budem mat co obkukavat, ked budem byciklovat), ale asi fakt budem musiet aspon prvy krat niekoho nahovorit nech ide so mnou.
Napis mi prosim (fakt som uplny amater) - ako posilujes ruky (cinky?), brucho, nohy? Na akych strojoch?

Mrska Silvuska

Juchu - niekde sa trener plati, to ano. Ale z vlastnej skusenosti - zaplatila som, urobil mi treningovy plan aj žrací plan....samy tvaroh, co neznasam (okrem pomazanky)....a treningy...matko svata, na bezeckom som na tretej minute vyplula pluca, proste totalne nerealne. Sama najlepsie viem, kedy kolko vladzem, a nie nasilu mat bezecky nastaveny na taky stupen, ze on mal co robit, ked mi to ukazoval...ale nevadi, nejake cenny rady mi dal...a druhe fitko, co som chodila, tam po mne ani pes nestekol, aj ako funguju stroje som sa pytala ostatnych bab...
Vies, podla mna je najhorsie nepytat sa. A ti ludia, co tam su - myslim personal, su tam aj na to, aby ti vysvetlili, poradili a podobne.
Odkial si?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk