Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

aha..este lepsie. ja mam oblicky v "prdeli" od malicka.....
vlastne na co konkr je duphaston? ja som lekara pochopila, ze mne to dal kvoli ovulke...a uz som z toho jelen...
to mam zuvat petrzlenovu vnat???? a do rici, budem jak krava)))) ale ona je tusim dobra aj na dych, nie?
ja som raz bola na takom ze zdrava vyziva, tam nas merali, vazili a bla bla, a tam im ten ich pocitac o mne vyplul udaj, ze moje telo zadrziava takmer 10 litrov vody..slovom desat, ano? noo...cize vlastne ked by som sa odvodnila, ja som ako laň))) ale doktorka mi nic ine nedala, len ten moduretic..aha, a ze mam prekyseleny organizmus...a včul babo raď)))

Juchu

Pozeram ten Wild yam - to sa mi paaaci :)) Uvidim, ak mi nepridu teraz poriadne kramy, tak skusim tej mojej trube navrhnut, ci by som nemohla brat radsej to :) Dakujem Maoamka :)

Mrska, ahaaa!!! Ja som si to predstavovala tak, ze tam pridem a vsetci ma budu mat na haku... A ak chcem, aby sa mi niekto venoval, tak si musim zaplatit trenera.. Ale ak by mi niekto aspon vysvetlil, aky stroj je na co, kde napchat ruky, kde nohy, tak to by bolo supis :)

Maoam

Ja moj stacionar asi predam, hrozne ma z neho boli ta noha, ktoru nemam OK (ischias) a kolena ma bolia. Mne lekar odporucil plavanie...

Maoam

Mrska, s diuretikami pozor, lebo je to velka zataz na oblicky. Ked tak len, ked je to fakt potrebne a minimalne davky...To si radsej kazdy den daj surovu petrzlenovu vnat (na kila :D) a budes curat ako najata, uvidis..

Mrska Silvuska

aha...duphaston...no pekne...a ked k nemu budem brat moduretic na odvodnenie? ten mam predpisany od nefrologicky, ajked mi ho kazala brat len pred menzesom...

juchu - ja som prvy krat isla do fitka s kolegynou, ona ma pekne "odovzdala" tej kocke, co tam bola na recepcii, a uz to islo. Ja som jej povedala o sebe, co by som chcela, ona ma odvazila, pomerala, a potom presla so mnou kazdy jeden stroj - na co je, a ukazala mi, ako sa na nom cvici. Potom som uz chodila sama, a to ja som absolutne samotarsky clovek...chodim stale do cisto zenskeho fitka, a toto posledne, kde chodievam, tam uz chodi tolko bab, ze na bezecky pas sa radsej objednavam, a vzdy poviem kolko minut -bud polhodka aleho hodka. Ale vsimla som si, ze kocky idu na bike aj na hodinu, a nikto nic, ved su tam este dalsie 3. Tak pohoda. Zalezi asi od konk.fitka. Mne raz jeden trener povedal, ze najlepsie je zacat bud pasom alebo bike-om, minimalne 20 minut, potom pokracujes dalej. A ja to tak robim stale, orbitrek mi nerobi dobre na koleno, mala som roztrhnute cele vazivo krizom, takze tam to moc citim. A na biku sa nudim)))Po páse idem na ruky, brucho, nohy.
Inak tiez ste bohovske, to neviete/nevieme byt z jedneho mesta?))))

Juchu

ona je najhorsia gynekologicka v okoli :((( Ale uz som dohodnuta, ze prestupim k inej, do ineho mesta, lenze ta ma zoberie az v novembri..

Maoam - dodrzim co mi hovoris, len mi prosim este povedz, kedze ja sa nevyznam, ten progesteron ma vplyv aj na tu sliznicu maternice?

Maoam

Juchu, aha, no nasadzovat hormonalne preparaty BEZ toho, aby sa robil hormonalny profil, je fakt 'fasa'. Nemam slov.....och.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk