Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

poslala som ti mail aj foto...a foto s celymi sunkami pohladam, ked nebudem, budem musiet dat urobit...
a fakt sa ti to zda, ja som to pol pasa taky drobcek:-) potom pride riťa a stehna, a od kolien dole som zasa za peknu))))

Maoam

a posli aj taku, kde ta vidno celu ako stojis a podobne, nech teda vidim tie 'sunky', lebo podla fotky ktoru som videla, si stihla mlada krasna zena!

Maoam

Mrska, to sotva, idem teraz prec a vratim sa az vecer dnes :-/. Zajtra vstavam o 5 a som mimo dom tiez do vecera. Ale dakujem za podporu :-).

Mrska Silvuska

maoamka ahojcek) u mna nastal vybuch smiechu))) ze sportovy typ...jo jo, rada sa sportovo obliekam, tot vsio..okrem teda fitka, ze ano. Ale to vies, najlepsie su teplaky, nikde netlacia))) A vazne sunky mam, to bola len fotka robena z dobreho uhla (musim doma pochvalit, ego je ego:-D). A vlasy...no, uz roky chcem dlheee, a stale mam ultra kratke...pockaj, skusim vyhrabat este nejake foto, nech sa pobavis)))
..a ide na teba chripka, ci co? co tak urobit si studeny zabal, a zalahnut aspon na hodku? da sa?

Maoam

tu je to tak, ze vo väcsom meste je ovela lepsi a sirsi vyber prace, ale ludia to tu robia mnohi tak, teda ti, ktori nemaju velmi v laske velkomesto (velkomesto rozumej 500 000obyv a viac), ze pracuju vo velkom alebo aspon väcsom meste a dochadzaju kazdy den, tu je to bezne, ze 4h je clovek za den len na ceste do a z prace spolu + vramci mesta este. No je to blbe ale tak co uz. Ak ziju v malom meste, pracu nemusia najst vobec + ina mentalita, ano, zasa klud na byvanie a väcsinu veci obehnes na bicykli..

Maoam

caute baby, tak ja som si vcera este dlho pisala, nakoniec som zapadla do postele asi o 1 rano a zobudila sa X-krat, uz mam v sebe dva ibuprofeny od rana, boli ma uplne vsetko aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mrska: dakujem, no to sa tesim, ze konecne daco prislo, ale podla tvojich fotiek, kt som videla, si ty jedna stihla mlada kocka, tak mi tu netrep, ze si najväcsia a najstarsia, lebo bude zle! :-PP
ty si podla tych fotiek taky dost sportovy typ by som povedala, tak na mna posobis a si velmi sympaticka, tie vlasy su cool :DD

Mrska Silvuska

..vies, ze som sa nikdy nad tym nezamyslala, ci je to vyhoda..zila som aj v BA, aj ked len v jednej jej casti, ale to som chodila este na ZŠ a SŠ...male mesto ma skor nevyhodu ohladom zamestnania sa..myslim si...a mentalita je trochu ina)))

xdanielax

Mrska - veru, to cestovanie vie pekne odkrojit z casu. Hlavne ked zmeskas jeden spoj, nie je to ako mhd, ze o par minutiek ide dalsi (a aj to sa casto hnevame...)
Ale zase mas vyhodu zit v mensom meste :-) Teda neviem, ci to beries ako vyhodu :DD Beries?

Mrska Silvuska

Danielka ahoj, ano, mam tzv. pruzny pracovny cas...co mi je ale prd platne) vstavam o 4tej, o pol hodku idem z domu na vlak a pridem do robotky kratko po 6tej...kolko zabiteho casu..)))

xdanielax

Ahoj baby,

Obloha sa vyjasnuje, tak dufam, ze bude aj nas den rovnaky :)

Ja uz po ranajkach, dnes mam este chvilku cas na caj, tak si to uzivam s nohami na stole - klasika. (to aby som sa mohla potom stazovat, ze ma bolia krize :D )

Mrska - ty ranne vtaca :)) Mas to v praci aspon tak, ze cim skor prides, tym skor mozes odist?