Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

...ja som len zvedava, ci tie dotycne mozu bez hanby chodit po ulici so vztycenou hlavou...ved to je jeden hnus...a co tam po tom, ze sa idu bit o chlapa, o ktoreho by (predpokladam) ani jedna z nas nezavadila...takze de facto sa tam to osadenstvo naslo, nie?...
vzdy vravim, ze toto, co sa vysiela, je na vracanie, napriek tomu to doma vecer pozerame a pytame sa jeden druheho, ci je toto vobec mozne, a kde tych ludi vyhrabali...a ci my nie sme normalni alebo ti v TV...

xdanielax

prave som videla kusok farmara :D :D fakt ta martinka z turca je tam asi najslusnejsia a to uz je co povedat. Ozrate zvierata, a tie baby chudery, co si myslia, ze ked budu mat sex s nejakym zufalcom, tak ich bude chcet. Sila.

xdanielax

Ahoj baby, zelam vam uspesny start do noveho tyzdna (ci ako sa to hovori) :))

U mna zatial okej, akurat som sa naobedovala a potrebovala by som asi tak 2h siestu :D

smilestarr - vitaj medzi nami. Len ta chcem uistit, ze ja mam velakrat medzi ludmi rovnake pocity, hlavne v obdobiach, ked mam experimenty, ze nevypijem ani pohar alkoholu tak vtedy len pozeram ze cooo? :DD Nikdy som nebola na take ze idem velika partia a strasne sa bavime..akoze obcas okej, ale niekto to robi stale. Ja mam radsej tak ze ideme dvaja traja ... a potom mozno ked sa zmeni nalada tak ideme aj do vacsej spolocnosti. Nie si vobec jedina, zdaleka! :-)

Vcera som sla doobeda cvicit a potom hned na vyse 2h prechadzku po slnku so psom a potom prisla na mna taka kriza ze som si normalne musela hodit 20min slofika!! Samozrejme s budikom :D Lebo vsak neprespim si nedelu..potom som sla trochu na vzduch este, a preslo to nastastie, ale bol to velky boj! hlavne, ked by clovek mal pracovat :)

smilestarr

pošlem carey neboj:) A som zvedavá na tvoj nový účees:)

smilestarr

carey no tak vidím že ty si naozaj veeeelmi podobná povaha,myslím že by sme si rozumeli aj keby sa poznáme osobne :)

maoam dakujem, ked budem mať nejaké aktuálne foto,pošlem :)

carey

Smilestarr - no podla toho kde, co sa v skole tyka tak som skor tichsia a pocuvam, ale tak mam tam kamaratov nejakych takze sa da.
Nepovedala by som to ze ziadana, jednoducho som aka som a ked som to niekomu nepaci tak jeho smola. Nepotrebujem zapadnut medzi partiu ochlastov :D. Mam par priatelom za ktorych by som dala ruku do ohna. Zasa som tichsia povaha, ale viem sa zapojit do debaty, teda ak je daka rozumna.

Maoam

Smilestarr, wow, tak to uz mas idealnu vahu :DD. Ty si uz vtedy vyzerala velmi stihlo, tak teraz neviem si to predstavit, ale asi ako modelka :D.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk