Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

flegma

Maoam - no to by aj mna zaujimalo, kde kto ako skoncil, mali sme mat tohto roku stretavku po 15 rokoch, ale akosi ticho okolo toho a kedze nie som na FB (ja viem, som divna), tak moc info o ostatnych ani nemam

Maoam

flegma, jedna baba od nas, ta mala casto stvorky :D, hlavne matika a tak a vies co z nej je? vybudovala si vlastny biznis v zahranici, ale taky, ze by si cumela ;D, a vlastnymi rukami...ale ona bola uz vtedy velmi prakticky zalozena a sikovna, no dotiahla to zatial dost daleko a ma super zivot teraz :D

Maoam

flegma a co je este velmi zaujimave, ze ti ludkovia, ktori boli na SS problematicki alebo by si nikdy nepovedala, ze ti 'prerazia', tak ti porobili doteraz najlepsie a najzaujimavejsie kariery :DD

ti sa nestratili, kdezto biflosi, no nic moc, o k sice mnohi dobre vystudovali a tak,ale take nudne zivoty maju, pripadne dodnes trcia na SVK

flegma

jeee, tak to by som fakt chcela vidiet :D maju, co im patri... ale zaujimave, ze to vzdy tak byva, ze ti, co su hviezdami na strednej, vzdy rchlo zhasnu :D a tak estetrebapodotknut, ze za nasich cias aj ta stredna bola trosku o niecom inom ako dnes... my sme boli v drvivej vacsine zenska trieda a maturovali sme na dve vynimky same panny... dnes ked citam napr tu zabku hrdzavu, su vynimky na tej druhej strane... dnesne dievcata horku zaplacu, ked prekrocia tridsiatku

Maoam

flegma, jedna byvala spoluziacka mala na SS nadvahu, akne, vlasy tiez nic moc, zle sa obliekala, teda nevedela sa pekne obliect, nemala este vlastny styl, nemalovala sa...
no a teraz.....34/36 velkost, krasne vlasy, uz ziadne akne, sebavedoma, vzdelana, chalani z nej boli hotovi a odpadavali z nej :DDD a nechapali, ako sa mohla tak zmenit, ale to je presne ten typ, co opekne po 25ke a v 30-35 je na vrchole krasy :DD a ona je este aj taka rozumna, super charakter, no tak im pekne vytrela zrak :DD a si mala vidiet tie nenavistne pohlady niekdajsich triednych krasok :DDD

Maoam

flegma, presne tak, na stretavke sme nechapali, lebo ti, co na SS boli taki menej pekni, alebo este taki 'nedorasteni', vies aj baby take sede mysky, ale zili zdravo, nezurovali, nechlastali, nepili, tak teraz! stihle krasne kocky, chalani nechapali :DDD a ti co uz vtedy slopali a fajcili a tak zili aj nadalej, tak teraz vyzeraju hrozne, mnohi uz skoro na 40, niektori sa aj tak rozkysli, ale to proste hlavne v tvari vidis, ovela viac vrasok, nezdrava plet, proste vyzeraju ovela horsie

ale tak ked niekto 15r zuruje, pravidelne pije alkohol, fajci, ponocuje, tak sa to niekde fakt musi odrazit, aj opticky

flegma

Maoam - uplne, ja som v tomto strasne skodoradostna (fuj, flegma, hanbi sa), ked stretnem niekoho zo strednej, hlavne baby a vyzeraju tak prinajlepsom na 40... a skoro vzdy su to tie, ktorych hlavnou naplnou bolo chlast, cigarety a zurovanie