Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Maoam

Danielka, polievka je zeleninovy, s brokolicou, kalerabom, mrkvou, porom, zemiakmi, zel. vyvarom, kopa korenin, byliniek, cerstvy petrzlen + petrzlenova vnat do toho, ja jej viem zjest na kila (P.S. ta vnat dobre odvodnuje, ak ma niekto s tym problem)

Maoam

caute, Maoam od 5 hore :-/

mna caka pracovny vikend, v DE sa inak uz kuri, odvcera väcsina ludi, ktorych poznam

chladnicka je napraskana, polievka bola super a dnes este tiez bude :D, ja vzdy urobim XLhrniec a robi mi velmi dobre

o 10 dni sa meriame/vazime, tak baby, snazte sa :DDDD, sa sa budem na vas pozerat :DD

xdanielax

Heh, vidim, ze Mrska dodrzuje svoj denny rezim a vstava skoro :) Taky zoznam by som tiez rada niekomu napisala! :D
No ja tiez dnes asi od 6.45 hore, lebo uz som nevedela jak si mam lahnut, tak ze co tam budem.. v noci asi milion krat hore .. Takze som vstala, namocila som ranajky do dvoch misiek (granule a vlocky) a vysla nachvilu von, sprcha ... a uz kavickujem a pozeram farmu. Pozerate to niekto??

Vcera som nasla na ulici uplne taku mini gumenu piskaciu kacicku do vane aka zlataaaa, esteze som isla s tou svojou stvornohou a mohla som jej povedat, nech ju zobere :D :D potom s nou aj spala :)

No caka nas dnes vyletik, Juchu, pocasie som vybavila celkom priaznive, ani nam moc teplo nebude, ale aj tak neviem, co si mam obliect - pre istotu som si oholila nohy :P

Mrska - tak prijemne potenie v posilke!! Potom sa aj ty vazis toho 29 ako sa chcu aj baby?? Ja mam dilemu, ale mozno sa odvazim (= naberiem odvahu) .)

baby, co vas dnes caka, aj nejake radosti, ci len povinnosti?

Mrska Silvuska

dobre ranko moje internetove dievcenske lasky:-)
nakremovala som si vejariky (rozumej vrasky okolo oci), vypila karnitin s vodou, pustila pracku, napisala mojim dvom laskam najvacsim instrukcie ohladom upratovanie a odchadzam cvicit:-D a tesim sa)))))))))
a vcera som vecerala o 17tej, potom uz len cajik)))
to len aby ste vedeli, ze Mrska nebude len vyplakat na fore a pri pohlade do zrkadla, ale ze Mrska dvihla ten svoj velky zadok a ide s nim nieco urobit! Ved bolo aj nacase.

Prajem krasnu sobotu)

Ozaj, docitala som dalsiu knihum vyborna, s nazvom Slecna nebezpecna, napisala Benková..dala som ju za dva dni (vo vlaku a v posteli).
Inak baby, ja budem ako kocica, šunky dam dole, dokonca aj knihy citat...no teda, ja som celkom pouzitelna do zivota, ta ne??:-DDDD

xdanielax

carey - takze spokojna s vystavou? Pojdem tusim aj ja pozriet.

ja som sa inak nikdy nezvykla sprchovat v posilke, kedze ju mam uplne blizko domu, ale teraz, odkedy chodim do novej, ktoru mam este blizsie :)) sa sprchujem a uplne ma to bavi dat si sprchu hned po cviceni! I ked niekedy take roztrasene ruky ze som uplne drevena :D

carey - a ze mikina do posilky! Zeby si bola jedna z tych co sa tam chodia vystavovat? :P :))))

mna zacalo bolet koleno, ale dufam, ze to rozchodim. Inak pozeram farmu a zistujem, ze jednu "celebritu" odtial poznam :D

Maoam - ako polievka?? Najedena? :) U mna vecer velky biely jogurt s par orechmi. mnamka!! :-)

carey

Caftee, tak dnesny den bol super, az na to ze som mrzla a bola som naobliekana, myslim ze ako som sa dnes v posilke sprchovala som prechladla :/...tak snad bude dobre, zajtra je to vinobranie tak sa tesim.

Inak vystava bola super, velmi sa mi to pacilo, uplne ze umelecka praca. Inak ked ste vnutri tak mozte byt ako dlho chcete, tych 30min je rozostup ze v tom case by ste tam mali prist, napr. ked mate listok na 16.00 tak aby ste tam od tej pol 4-4 boli.

Juchu vidim ze si mala super nakup, ja vcera nic moc, akurat jedna vesticka, nejaka kozmetika a mikina do posilky :D, ziadne rifle, skusala som asi 5-tore ale ziadne dobre, tak ma to omrzelo.

Juchu

Mnam, zeny, vy ste mi narobili take chute! Za chvilocku palim k priatelovi, tak dufam, ze jeho maminka navarila nieco dobre :)
Sestra dnes isla omrknut 1x spinning (to spolocne cvicenie na bicykloch) a ak to bude fajn, tak to vyzera, ze Juchu zodvihne zadok a pojde cvicit niekde mimo domu :)
Dohodli sme sa, ze ak spinning nebude nic moc, tak budeme chodit do fitka, ale ako poznam Juchu rodinu, tak zvycajne to zostane len pri dohode.. Dufam, ze teraz urobime vynimku :))
Dobre, vypinam comp a idem vikendovat :) Pekny vikend (dufam, Danielka ze zariadis nech je pekne pocasicko)

Maoam

caute baby, prisla som vas na chvilu pozriet

mne dnes zvonil budik o 5:00
:-/, bola tma az do 7, uz ako v zime a ten chlad rano, brrr, tu boli 3 stupne rano, ja so salom uz

nakup je hotovy, kysla kapusta,brokolica, vela zeleniny, vari sa mi bio-polievka

xdanielax

baby, ale ved az taka zima dnes uz nie je. Trochu vietor, ale podla mna super :)

Juchu - :D tak dakujem, ze si si spomenula:P Ja pocasie sledujem kazdy den, mimochodom, takze ked budes nieco potrebovat, som pripravena :DDD
sa mas, ze si spravila nakup, a este aj obtiahnutych gati, ktore ti sedia.
Ja som dnes romyslala, ze potrebujem zhruba MILION veci :D nohavice, teplaky, topanky, podprdu ...... a najhorsie na tom je, ze sa mi to nechce ist nakupovat.

Inac akurat som zbastila polievku sosovicovu aj so zasmazkou a bola uuzasna aj s chlebom a este aj paradajku. Nie nie som tehotna, ale bola som cvicit :D

a teraz idem von trochu to vytravit, kym je este tak pekne a vecer oddych v spolocnosti domacich prac.

Zajtra mam v plane vylet, tak hadam predpoved vyjde :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk