Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

Maoamka - bike predaj, co na tom,ze ma rok? odfot, pridaj popis a hod na nejaku stranku, kde sa bezne takto veci predavaju. A je pravda, ze na bezeckom pase si nastavis co chces, napriklad tam vydrzim behat nonstop minimalne pol hodinu, ale ked bezim vonku par minut, funim ako pes)))
a trdelnik je sladke))) cesto obtocis okolo takeho valceka, poprasis praskovym cukrom, nechas tocit nad ohnom, to sa tak ako keby prepieklo alebo ako to nazvat, obalis vacsinou v skorici alebo v pomletych orechoch (aspon v TT to tak na jarmok robia), a spapas, najlepsie este take horuce))) vraj to potom uz nie je tak dobre (ale neviem, jedla som to len raz a viac nemusim)....

carey

Baby idem do yves rocher, potrebujem kamoske kupit darcek aj sestre a dosla mi karticka ze ku nakupu nd 15e mi daju novu spiralu zadarmo, tak asi vyskusam.

A potrebujem rifle, ale to asi tazko kupim :D

carey

Maoam ale hej, len zasa mam strasne nafuknute brucho, vcera som jedla kapustu vecer a potom no naduvanie samozrejme a nebolo mi zrovna dobre. Ale od kedy beriem tu vlakninu tak chodievam viac na wc. A vela pijem.

Trdelnik je www.skalicky-trdelnik.sk

Maoam

Carey, na vahe sa tak neorientuj, ked clovek zacne znova pravidelne cvicit, ta sa moze dokonca aj zvysit, zvlast ked zacinas budovat svalovu hmotu..

v mierach mozes mat menej. takze sa riad vylucne mierami (aj ja tak robim)

Maoam

a trdelnik je co?
ja si tu pripadam ako z inej planety :DDD

ale podla toho, ako to znie, tak si pod tym predstavujem najskor nieco sladke

no musite ma poucit, nech viem o com je rec :DDD

no beziaci pas to je tak ked clovek chodi do fitka, ten stac. bicykel mi tu zabera miesto a visi na nom kadeco :DD, ale mna z toho boli noha (ischias) hrozne, lebo je to rotacny pohyb a to nesmiem teraz a zakazdym, ked som na nom sedela hoci len 10min ma to tak rozbolelo zasa, lekar mi to zakazal

no neviem, ci nan este budem moct vysadnut,t akze asi budem musiet hladat nieco ine, bud plavanie, alebo bez. pas, lebo to je iny pohyb

aaaaaaa ale co s tym bicyklom neviem, predat? kto mi to kupi, sice je rok stary a takmer nepouzity, ale...no neviem

carey

Mrska no niektori iba piju, ale ja si skor dam cigansku a pocuvam hudbu :) a este trdelnik mnaam :D
Inak ja cvicim 3-4x do tyzdna ale teraz mi stoji vaha. Uvidime, ono to asi trva kym sa to pohne.

Maoam no pas je super, on je celkovo dobry aj na rychlu chodzu, lebo si mozes nastavit do kopca, rovinka a pod.

Maoam

baby, ja som v zivote nestala na beziacom pase (nechodim do fitka), ale co tu pisete, ma to navnadilo, mozno to vyskusam, ked budem moct, mna ten stacionarny bicykel strasne nudi, ale vyhodit z okna ho zasa nechcem

Mrska Silvuska

..na vinobrani sa hlavne pije, nie?)

carey - teoriu ovladam, uz sa len dokopat k tomu opatovnemu cviceniu...ale uz som tak spravna nasrata sama na seba

Maoam

jaaaaaaaaj, to je to, boze no tam by som to nevydrzala tiez :DD

zboznujem take veci :D ako ciganska, zivanska aaach

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg - Fórum - ZDRAVIE.sk